X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety w pracy plotkują, mężczyźni chcą zbawiać świat

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2013 09:46
- Żaden inny gatunek nie jest tak elastyczny mentalnie jak człowiek, dlatego szanse na to, że uda nam się dojść do porozumienia z kolegami z pracy są duże - twierdzi Miłosz Brzeziński i radzi jak rozwiązywać konflikty w firmie.
Audio
  • Miłosz Brzeziński radzi jak rozwiązywać konflikty w firmie (Poranek OnLine/Czwórka)
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia.
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia. Foto: Glow Images/East News

Osiem godzin, które spędzamy w pracy może być najgorszą częścią dnia dnia. Dzieje się tak, kiedy ludzie, z którymi pracujemy mają trudne do zniesienia nawyki.

- Są takie sytuacje, że jak kogoś o coś poprosimy, albo dyskretnie mu zwrócimy uwagę to on zrozumie, że nas jego zachowanie denerwuje. Zwłaszcza, że ludzie raczej nie mają pojęcia o swoich nawykach. Często nie wiedzą, że stękają albo głośno przełykają. Oni po prostu tego nie rejestrują - mówi gość "Poranka OnLine". - I w takim przypadku zwrócenie uwagi nierzadko pomaga.

Wśród zachowań, które najbardziej drażnią nas u kolegów z pracy są: prowadzenie głośnych rozmów przez telefon, korzystanie z aparatów głośnomówiących i ciągłe skarżenie się na nadmiar obowiązków. Poza tym nie lubimy, gdy nasi współpracownicy plotkują, spóźniają się, mówią sami do siebie, rozmawiają z sąsiadami zza przepierzenia, nie dbają o higienę osobistą i głośno jedzą.

- Zamiast piłować, żeby ktoś się zmienił, radziłbym jednak najpierw zastanowić się nad sobą i nad zawartością swojej głowy - podsumowuje Miłosz Brzeziński. - W sytuacjach konfliktowych to najlepszy punkt wyjścia. Myślenie, że tylko ja jestem normalny na tym łez padole to droga donikąd, a przy okazji pierwszy dzwonek, żeby zacząć uzdrawiać swoje życie.

kul

Miłosz
Miłosz Brzeziński


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na "dzień dobry" dobrze sobie pomarudzić

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 18:00
- W życiu chodzi o to, żeby porobić sobie takie rzeczy, żeby każdy dzień był w miarę fajny, bo na cuda to nie ma co liczyć - mówił w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: kluczem do sukcesu jest praca. Inaczej czeka nas depresja

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 15:03
Wszyscy lubimy odnosić sukcesy. Nie wszyscy jednak są na nie gotowi, i nie wszyscy potrafią je docenić. – Sukces sprzyja przygotowanym, ale oczywiście nie każdy pracowity człowiek się go doczeka – mówi w Czwórce Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: im bardziej sie zakazuje, tym apetyt rośnie, także na narkotyki

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 11:00
Legalizacja narkotyków to temat, który nie traci na aktualności. A wręcz odwrotnie za każdym razem gdy wraca do debaty wzbudza więcej emocji. Tym razem na problem spojrzeliśmy fachowym okiem Miłosza Brzezińskiego.
rozwiń zwiń