Bob One: zamiast na Hip-Hop Kempie weekend spędzę na Nowej Muzyce

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 14:00
- Nie jestem turboszachistą, ale jakoś sobie radzę - mówi Bob One. W czerwcu ukazała się nowa płyta artysty "Twój Ruch" z szachownicą na okładce.
Audio
  • Bob One opowiada o płycie "Twój Ruch" (Cztery Gramy/Czwórka)
Bob One
Bob OneFoto: mat. prasowe Max Flo Rec

- Ja w ogóle jestem fanem gier - kontynuuje gość audycji "Cztery Gramy". - Wystarczy zajrzeć do wkładki albumu "Twój Ruch". Tam jest mnóstwo gier.

Płyta ukazała się tuż przed wakacjami, nakładem wytwórni MaxFloRec. "Twój Ruch" to kompilacja hip-hopu, dancehallu i reggae.

- Nigdy nie byłem fanem definiowania dźwięków i nie zastanawiałem się, jak nazwać to, co sam robię - tłumaczy Bob One. - Słucham dużo muzyki i inspiruje się różnymi brzmieniami. Od lat jestem wielkim fanem elektroniki. I teraz, zamiast z ekipą ruszać na Hip-Hop Kemp, weekend spędzę na Nowej Muzyce w Katowicach.

Na płycie pojawiają się: Bas Tajpan, Bu oraz zaprzyjaźniony wokalista reggae z Wielkiej Brytanii, Chieftain Joseph. Na gramofonach Bob One'a wspiera DJ Gondek.

- Zrobiliśmy już cztery teledyski promujące to wydawnictwo. Po wakacyjnej przerwie znów zabraliśmy się do pracy - mówi artysta. - Skończyliśmy kręcić klip do "Nie trzeba", ale nie jest to nasze ostatnie słowo. Czasy są takie, że ludzie nie słuchają albumów tylko singli. Postanowiłem wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom z nadzieją, że zechcą też sięgnąć po całą płytę.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

DJ Eprom: Sztigar Bonko to owoc miłości do Śląska i Cypress Hill

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 13:20
Dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Świata IDA i dwanaście razy otrzymywał tytuł Mistrza Polski ITF i IDA. Teraz DJ Eprom jako Sztigar Bonko nagrywa numery o Śląsku w hołdzie Cypress Hill.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ten Typ Mes: "Lepsze Żbiki" narodziły się przy niebieskim świetle

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2013 10:00
- Od 15. roku życia zajmuję się hip-hopem - wyznaje Ten Typ Mes i zapowiada, że ciągle marzy mu się więcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wu-Tang Clan: nowy album będzie z koncertową energią

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2013 14:30
Mówi się, że Nowy Jork stworzył hip-hop. Ten zaś wydał na świat takie składy jak Wu-Tang Clan. Na początku sierpnia grupa wystąpiła w Krakowie, a z muzykami spotkał się Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń