X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słodkie reggae z Paryża

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 10:20
Choć francuska grupa Obidaya, ma na koncie zaledwie jedną płytę, to dała się już dobrze poznać polskiej publiczności. – To dzięki Agnieszce – mówił w Czwórce wokalista zespołu Aurelion.
Audio

Paryżanie po raz pierwszy w Polsce pojawili się latem 2011 roku, na festiwalu Reggaenwalde w Darłowie. – To był dla nas jeden z najbardziej niezapomnianych występów. Nie tylko ze względu na publiczność, ale też fakt, że pograliśmy sobie w piłkę – wspominał Aurelion w telefonicznej rozmowie z DJ Makenem.

Od tego czasu Obidaya miała okazję podbić bydgoski Mózg, klub Blue Note w Poznaniu Sulęcin Reggae Festiwal i festiwal Reggae nad Wartą. – Zawdzięczamy to Agnieszce, naszej menedżerce, która jest z Polski, ale mieszka w Paryżu. Dodatkowo ludzie polubili naszą muzykę i tak zaczęliśmy do Was wracać – opowiadał muzyk.

Obidaya to grupa grająca roots reggae. Zespół swoje przesłanie oparł na mistycyzmie i ideach silnie zakorzenionych w ruchu Rastafari. Muzycy sprzeciwiają się Babilonowi, walczą o prawo do wolności dla każdego człowieka, pozwalając mu żyć tak jak uważa to za słuszne, mając na uwadze szacunek dla ludzkiego życia i naturalnego środowiska. Zespół przekonany iż miłość to klucz do lepszego świata, oddaje jej hołd w swoich piosenkach.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marika: musiałam sobie zadać pytanie, czy to koniec...

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 12:14
Wyposażona w swoją muzyczną armię, królowa polskiego dancehallu, szykuje się do jesiennej inwazji. O szczegółach krążka zatytułowanego "Momenty" artystka opowiedziała DJ-owi Makenowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Brylewski: nie byłem w stanie autoryzować tej książki

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2012 11:01
Guru polskiej muzyki niezależnej, twórca przełomowych wydawnictw i zespołów Izrael, Brygada Kryzys oraz Armia doczekał się swojej autobiografii. O książce "Kryzys w Babilonie" jej bohater opowiedział w rozmowie z DJ Makenem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Balkan Beat Box kończą z płytami

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 14:00
- Skoro ludzie nie słuchają albumów, to może czas przerzucić się na pojedyncze piosenki - zastanawia się saksofonista, Ori Kaplan, który w Czwórce opowiedział o historii tej niezwykłej izraelskiej grupy.
rozwiń zwiń