Wielki powrót owsianki

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2020 13:30
Ten rodzaj śniadania staje się coraz popularniejszy. Jak przygotować różne rodzaje pysznych i zdrowych owsianek?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: pixabay.com/katetsib0

Czy rzeczywiście owsianka jest tak zdrowa, jak powszechnie się uważa? Jak modyfikować swoją owsiankę, żeby codziennie jeść jej inną wersję? O tym w pierwszej części audycji. 

W programie powiemy także o Światowym Dniu Gier Planszowych - sprawdźmy jakie miejsca w Warszawie oferują granie w planszówki. Wieczór ze znajomymi nie zawsze musi być taki sam na mieście.

Sprawdź także:

Zaprosimy także na cotygodniowy przegląd kanałów na Youtubie - czyli co ogląda się dzisiaj w sieci w Polsce i na świecie? Będą to kanały podróżnicze, recenzje kosmetyków, aplikacji książek, ale i kanały służące za tzw. "pamiętnik".

***

Na audycję "Sobotologia" zapraszamy w sobotę (10.10) po godz. 9.05. Program poprowadzi Patryk Kuniszewicz.

kd

Czytaj także

Mała, czarna i bezcenna - kawa na wagę złota?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2020 13:50
Od początku lutego kawa Arabica na nowojorskiej giełdzie podrożała nawet o 30 proc. - Tendencja jednak szybko się odwróciła i w tej chwili sytuacja jest ustabilizowana - mówi Dorota Sierakowska, autorka książki "Świat surowców".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jambalaya - smakuje najlepiej przy nowoorleańskim jazzie

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 07:33
Jambalaya to potrawa prosto z amerykańskiej Luizjany. Przypomina trochę gulasz lub gęstą zupę, a żeby ją przygotować potrzeba kilku odmian mięsa lub owoców morza, warzyw, przypraw, bulionu i długo gotowanej zasmażki. 
rozwiń zwiń