Spakuj się już. Taka walizka cieszy oko?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 13:06
Niektórzy kończą sesję egzaminacyjną wcześniej, drudzy trochę później, ale każdy rozładowuje stres związany z egzaminami rozmyślaniem o wakacjach. Co można zapakować już trochę wcześniej, żeby walizka cieszyła oko w pokoju załadowanym notatkami. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/kwanchai.c
hamak plaża wakacje relaks 1200.jpg
Czy potrafimy odpoczywać?

Sprawdzimy czy walizka i plecak gotowe na wyjazd dopingują nas do nauki czy raczej od niej odciągają. Co warto zapakować już dziś, a co zostawić na ostatnią chwilę?

Posłuchaj także:

Przygotowujemy się do wakacji i często szukamy towarzysza do podróży. Ci, którzy bardzo chcą zwiedzać świat albo po prostu wyjechać, a nie mają z kim, mogą zajrzeć na portale społecznościowe. Podpowiemy jak towarzysza podróży szukać bezpiecznie. 

W audycji nie zabraknie też elektrycznych rowerów. Po co się męczyć skoro technologia ma nam ułatwiać życie. Czy taki rower sam jeździ, a może tylko nas wspomaga. O czym warto pamiętać przy zakupie, czy jazda próbna będzie dobrym rozwiązaniem? Sprawdzimy.

***

Na audycję z cyklu "Sobotologia" w sobotę (19.06) o godzinie 09.05 zaprasza Patryk Kuniszewicz.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka wakacje

Czytaj także

Dieta przed opalaniem. Czy to ważne?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2021 16:40
Jak przygotować się do opalania? Porad jest wiele: kremy, filtry, nawilżanie - a co z dietą? Podobno odpowiednia dieta bogata w antyoksydanty i przeciwutleniacze może pomóc. Sprawdzamy, czy przed okresem wakacyjnym powinniśmy szczególnie podejść do naszej diety, by opalać się ładniej, szybciej i zdrowiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zaplanować ekologiczne wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2021 15:30
Długi weekend, ciepłe dni i wakacje w perspektywie. Wytęsknieni po lockdownie ruszamy na łono natury cieszyć się wolnością i możliwością bycia poza domem. Czy jednak zawsze pamiętamy o szacunku do świata przyrody i byciu eko? Sprawdzamy jak podróżować, żeby nie szkodzić Matce Ziemi.
rozwiń zwiń