X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ola i Oskar podbijają świat nauki

Spośród 5,5 tys. kandydatów jury wyłoniło 10 młodych naukowców. W ten sposób zakończyła się pierwsza edycja programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP.
Młodzi naukowcy całkowicie poświęcają się swojej pasji
Młodzi naukowcy całkowicie poświęcają się swojej pasjiFoto: Glow Images/East News (zdjęcie ilustracyjne)
O Audycji
Tytuł Ola i Oskar podbijają świat nauki
Opis

Spośród 5,5 tys. kandydatów jury wyłoniło 10 młodych naukowców. W ten sposób zakończyła się pierwsza edycja programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP.

Młodzi pasjonaci nauki zmierzyli się z zaskakującymi zagadkami, musieli reagować na nieoczekiwane zwroty akcji w grze naukowej, wzięli też udział w internetowym teście wiedzy. Wśród zwycięzców są Ola Janowska i Oskar Grudziński, którzy nie ukończyli jeszcze szkoły średniej, a już planują międzynarodową karierę naukową.

- Chciałabym studiować w przyszłości za granicą. Mój wymarzony kierunek to natural sciences na Cambridge - mówi Ola. Oskar także planuje iść na tę uczelnię. - Zamierzam studiować inżynierię lotniczą - nówi.

Goście Czwórki opowiadają też o swoich pozanaukowych pasjach i wyjaśniają... jak zrobić sztuczny mięsień z linki wędkarskiej.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 24.10.2015

Godzina emisji: 17.00

mg/jp

Goście

Ola Janowska i Oskar Grudziński (finaliści ADAMED SmartUP)

Playlista
Tagi
Playlista