X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Promocja Polski. Jak pokazać naszą historię w dźwięku?

- Jeśli chcemy promować polską kulturę na świecie trzeba to robić w sposób, który sprawdził się już w innych krajach, czyli m.in. w formie podcastów - tłumaczył John Beauchamp z portalu Culture.pl
John Beauchamp i Beata Kwiatkowska w Czwórce
John Beauchamp i Beata Kwiatkowska w CzwórceFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Historia zamknięta w podcastach. 
Prowadzący Beata Kwiatkowska
Opis

Historia niedźwiedzia Wojtka, nieistniejące miejsca w Warszawie, eksperymentalne dźwięki Eugeniusza Rudnika - to tylko niektóre tematy podcastów przygotowanych przez Instytut Adama Mickiewicza, a udostępnianych na portalu Culture.pl. To momenty, które na stałe weszły do współczesnej - także polskiej - popkultury. - Materiały o Zbigniewie Relidze, czy Ryszardzie Kuklińskim - wymieniał John Beauchamp. - Przygotowując je myślimy o nich, jak o treści, której ktoś będzie słuchał. Zazwyczaj ludzie słuchają podcastów w drodze do pracy, a to trwa - jak wynika z badań - około pół godziny. 

Jak przedstawiać polską historię w formie podcastów? Dlaczego ten sposób prezentacji i promocji polskiej kultury się tak świetnie sprawdza? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie posłuchaliśmy także fragmentów nagrań, które promować mają Polskę za granicą.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Materiał przygotował: Mateusz Gołębiewski 

Data audycji: 30.06.2018

Godzina audycji: 11.07

kd

Goście John Beauchamp
Playlista
Tagi
Playlista
  • The Futureheads - Hounds Of Love
  • DUCK SAUCE - Barbra Streisand (edit)