X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bielsko-Biała. Stolica Podbeskidzia jak "Mały Wiedeń"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 14:33
To miasto oferuje turystom urokliwe uliczki starego miasta, trasy górskich wędrówek, szlaki rowerowe i wiele innych możliwości. 
Zagraniczna turystyka wyjazdowa patrząc rok do roku staniała 150-200 zł.  Niestety na tym tle krajowa turystyka wypada słabo. Jest coraz drożej.
Zagraniczna turystyka wyjazdowa patrząc rok do roku staniała 150-200 zł. Niestety na tym tle krajowa turystyka wypada słabo. Jest coraz drożej. Foto: shutterstock, Beer5020

Tę sobotę spędzamy w stolicy Podbeskidzia zwanej "Małym Wiedniem". Miasto kojarzone jest głównie ze studiem filmów animowanych. I rzeczywiście - po całej przestrzeni rozmieszczone są nieduże pomniki najbardziej znanych bohaterów kreskówek. Ale nie tylko je warto zobaczyć w tym otoczonym górami mieście. W miejscu dawnej synagogi zwiedzać można dziś Bielską Galerię BWA, w muzeum poznać włókiennicze tradycje Bielska-Białej, a na obrzeżach miejscowości, przy ulicy Reksia, spędzić trochę czasu ze zwierzakami z okolicznego schroniska, które zostało przeniesione z centrum miasta.

***

Na audycję z cyklu "Hotspot" w sobotę (13.04) od godz. 16.05 zaprasza Mateusz Kulik.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieznane miejsca w Warszawie. Co warto odkryć?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 19:18
W programie sprawdzimy, czy w stolicy jest coś jeszcze do odkrycia, a także, jak widzą to miasto przyjezdni, a jak wieloletni mieszkańcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tańce, kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 16:30
Zaledwie 7 km od centrum Olsztyna, a zarazem tak daleko od miejskiego zgiełku, na pięknym leśnym wzgórzu można poczuć zadziornego kozackiego ducha. Odwiedziliśmy osadę Ataman - miejsce z innej epoki. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyszków. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 14:29
Tylko 52 kilometry od Warszawy, wśród sosnowych lasów, nad rzekami Liwiec i Kostrzyń, którego dolina jest obszarem chronionym Natura 2000, znajduje się Wyszków.
rozwiń zwiń