X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Dobrych Zawodach 16.03.2019 07:03

W Dobrych Zawodach 16.03.2019 07:03
O Audycji
Tytuł W dobrych zawodach 2019/03/16 07:00
Opis

Niedziela "AD GENTES" to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Misjonarze i misjonarki tworzą wspólnoty wiary, które niczym małe ziarna gorczycy rozrastają się w potężne drzewa w Afryce, Azji i Oceanii, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Swą miłością i oddaniem sprawie zbawienia misjonarze przemieniają serca ludzi, wspólnoty lokalne, całe środowiska. Wnoszą w nie łaskę i pokój. Prowadzą ludzi do Chrystusa. W audycji powiemy o tym, że o naszą modlitwę proszą misjonarze, gdyż wiedzą, że nic nie dodaje im sił, nie pomaga przezwyciężać trudności i walczyć z przeszkodami, jak modlitwa! A także powiemy o tym, że w Niedzielę Ad Gentes pomagamy misjom naszymi ofiarami. Są one potrzebne i ważne, gdyż bez nich nie mogłyby istnieć dzieła charytatywne, medyczne, edukacyjne i ewangelizacyjne w krajach misyjnych. Każda złotówka ofiarowana z miłością ubogim na misjach procentuje dobrem, nadzieją i przyczynia się do jego umacniania. Kolejnym tematem podjętym w audycji będą Pola Nadziei. Każdego roku w okolicy 4 października, który jest Międzynarodowym Dniem Opieki Hospicyjnej sadzone są żonkile. Jest to symboliczny akt solidarności z umierającymi. Wiosną, gdy zakwitają żonkile, od marca do maja odbywa się szeroko zakrojona akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów, oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie. Ofiarodawcy otrzymują za datki - kwiat żonkila. Oprócz zbiórek pieniędzy odbywają się spotkania, prelekcje, happeningi i konkursy. Zaprasza Sylwia Sułkowska.

Goście Paweł Śmierzchalski
Playlista
Tagi
Playlista
  • PREP - Line By Line feat. Cory Wong & Paul Jackson Jr
  • Wieczny - Nie znajdą nas
  • KANT - Nightcall
  • Maleo - Mamy siebie
  • SOPHIE - Lemonade
  • Fritz Kalkbrenner, - Back Home
  • Siewcy Lednicy, - Tak tak Panie
  • Theophilus London - Only You feat. Tame Impala
  • THE EGG - Electric City (Radio Edit)