X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kpop. Jak zaczynały największe gwiazdy?

Kpop, inaczej koreański pop, to coraz bardziej popularny nurt muzyczny wśród młodzieży. Odsłaniamy kulisy tej branży w Polsce.
Kpop to nowy gatunek muzyczny, którego reprezentanci szturmem podbijają światowe listy przebojów
Kpop to nowy gatunek muzyczny, którego reprezentanci szturmem podbijają światowe listy przebojówFoto: Glow Images/East News
O Audycji
Tytuł Teraz Kpop! 29 października godz. 20:01 29.10.2015 20:01
Opis

Kpop, inaczej koreański pop, to coraz bardziej popularny nurt muzyczny wśród młodzieży. Odsłaniamy kulisy tej branży w Polsce.

Tym razem, jak co tydzień, prześledziliśmy newsy z życia koreańskich gwiazd i zaprezentowaliśmy kilka premierowych nagrań - perełek. Zajrzeliśmy też do… historii tego nurtu muzycznego. - Przełomowym momentem dla tej muzyki był debiut grupy Seo Taiji & The Boys, która po starcie w jednym z telewizyjnych talent shows zdobyła najniższą możliwą liczbę głosów. To przysporzyło im sympatii publiczności i sprawiło, że wiele osób zainteresowało się ich twórczością - mówiła w Czwórce Gosia Dubaj, fanka kpopu.

W programie omawialiśmy też nowoczesne, hiphopowe brzmienia i ciekawe choreografie, czyli domenę koreańskich "idol groups".

***

Tytuł audycji: Teraz Kpop!

Prowadzi: Klaudia Tyszkiewicz

Gość: Gosia Dubaj (tancerka, choreografka, prywatnie fanka kpopu)

Data emisji: 29.10.2015

Godzina emisji: 20.00

kd/mg

Playlista
Tagi
Playlista