Koncert zespołu Hello Mark w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2012 11:00
Młody i bezsprzecznie utalentowany zespół z Wielkopolski wystąpił w audycji "Ministerstwo Dźwięku". Posłuchajcie jak chłopaki brzmią na żywo.
Audio

Ich nagrania z sesji wideo "Live@Home" zrobiły sporo zamieszania w serwisie YouTube. Zaistniały też na naszej antenie i blogu "We Are From Poland". A już pierwszy, entuzjastycznie przyjęty koncert w poznańskim klubie Fabrika wystarczył, by udowodnić, że to nie mistyfikacja.

W stolicy Wielkopolski narodził się Hello Mark, zespół który nie tylko z nazwy brzmi "nie po polsku". Zespół, dodajmy, bardzo młody. Dziś wielu nazywa tę formację "nadzieją 2012 roku".
Szóstka przyjaciół grających w różnych grupach postanowiła połączyć siły i stworzyć coś, co odbiega od ich dotychczasowych dokonań. Jesienią 2011 roku odbyły się pierwsze, intensywne próby. Wówczas została też zarejestrowana sesja "Live@Home", po której Głos Wielkopolski, największa lokalna gazeta, uznał grupę za jedną z "poznańskich nadziei roku 2012".
Hello Mark już na wstępie osiągnął coś, nad czym wiele zespołów musi pracować latami:
rozpoznawalny styl. Niezależnie, czy zapędzają się w okolicę indie, rocka, elektroniki, funky, czy nawet psychodelii, można ich bez trudu rozpoznać.
Na rok 2012 grupa planuje sporo koncertów w Polsce, zamierza też skorzystać z zaproszeń klubów z zachodniej Europy. Jeszcze przed wakacjami ukaże się pierwszy singel zespołu. Muzycy nie wykluczają, że już latem zdecydują się zarejestrować cały album. Pomysłów z pewnością nie zabraknie.
Skład zespołu:
Oskar Staszak – śpiew
Michał Białobrzeski – gitara
Michał Kmieciak – instrumenty klawiszowe
Jarek Krawczyk – instrumenty klawiszowe
Filip Martyniec – bas
Adrian Walas - perkusja

Aby wysłuchać koncertu Hello Mark w Czwórce wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Rogucki wystąpił w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 15:00
Piotr Rogucki wraz z zespołem stawił się w "Ministerstwie Dźwięku"! Zobaczcie ich ponad czterdziestominutowy koncert!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubioza Kolektiv - koncert bośniackiej legendy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 15:00
Dubioza Kolektiv, grupa, której sławę przyniosły m.in. wspólne nagrania z Fun-Da-Mental, wystąpiła w "Ministerstwie dźwięku". Zapraszamy do obejrzenia koncertu i galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Frenchmana na antenie Czwórki (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 17:15
Znany między innymi z takich formacji jak Bass Medium Trinity (Marika/ABselektOR/Frenchman) i Jamal, Frenchman wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Novika zaśpiewała w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 12:00
To jedna z najważniejszych reprezentantek chilloutowego nurtu w polskiej elektronice. W Czwórce artystka zaprezentowała materiał ze swojej ostatniej płyty "Lovefinder".
rozwiń zwiń