Posłuchaj koncertu Kari Amirian w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 09:45
Skandynawska melancholia w słowiańskim wydaniu zagościła w audycji "Ministerstwo Dźwięku".
Audio
Koncert Kari Amirian w Czwórce
Koncert Kari Amirian w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

Kari Amirian jest młodą polską wokalistką i kompozytorką, której płyta "Daddy Says I'm Special" została uznana przez dziennikarzy i słuchaczy za jeden z najciekawszych debiutów roku 2011 roku.

Na krążku znalazło się 12 utworów w klimacie przywodzącym na myśl chłodną, melancholijną muzykę skandynawskich artystek, takich jak Stina Nordenstam, Björk czy Lykke Li. Wraz ze swoim zespołem złożonym z młodych multiinstrumentalistów Amirian w dojrzały, oryginalny sposób łączy elementy indie-popu, muzyki akustycznej i eksperymentalnej.
Artystka została zauważona przez Katarzynę Nosowską, co w rezultacie zaowocowało zaproszeniem Kari do udziału w tegorocznej edycji festiwalu "Męskie Granie".
Aktualnie wokalistka promuje swój najnowszy klip do piosenki "Jump Into My Heart And Stay”. Baśniowe stylizacje, piękno natury i aura tajemniczości przenoszą nas w zupełnie inny świat. Sama Kari wygląda niezwykle – niczym królowa elfów, która razem ze świtą przemierza swoje królestwo, napotykając niespodziewanego przybysza.

Czytaj także

Très.b na żywo w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2012 11:00
W "Ministerstwie Dźwięku" wystąpił na żywo zespół Très.b.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kristen zagrał w Czwórce! Zobacz Wideo!

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2012 18:00
W "Ministerstwie Dźwięku" wystąpił na żywo zespół Kristen. Posłuchaj nagrania z koncertu w studiu Czwórki!
rozwiń zwiń