Pablopavo i Praczas w Czwórce. Zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2013 14:31
W "Ministerstwie Dźwięku" we wspólnym projekcie prezentują się dwie nietuzinkowe osobowości. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z muzykami przed występem, nagrania koncertu, a także obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
Audio
  • Pablopavo i Praczas w Czwórce - wywiad z muzykami przed koncertem (Ministerstwo dźwięku/Czwórka)
  • Koncert Pablopavo i Praczasa (Ministerstwo dźwięku/Czwórka)
Pablopavo i Praczas w Czwórce. Zobacz wideo z koncertu
Foto: Bartosz Bajerski


Pablopavo i Praczas przedstawiają materiał albumu "Głodne Kawałki". Autorem dźwięków na płycie jest Praczas, znany kompozytor muzyki filmowej, przywódca Masali, Village Kollectiv i Sulphur Phuture. Pablopavo to wokalista i autor tekstów w zespołach Vavamuffin, Pablopavo i Ludziki, Zjednoczenie Sound System. Tutaj: narrator wszystkich historii.

"Głodne Kawałki" to także spotkanie dwóch bardzo różnych temperamentów. Z jednej strony: szybkie basowe bity, okraszone seriami słów wyrzucanymi przez Pablo w zawrotnym tempie. Z drugiej: nastrojowa dubowa podróż przez piękne dźwięki i historie zapadające w pamięć. A wszystko to doprawione grą mistrzów instrumentów etnicznych z Indii, Bliskiego Wschodu, Polski i Bałkanów.

Koncert można było też zobaczyć na stronie nina.gov.pl. Producentem audycji jest Program Czwarty Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Czytaj także

Koncert zespołu Fair Weather Friends (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 07:40
W "Ministerstwie Dźwięku" wystąpiła nadzieja polskiej muzyki alternatywnej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Koncert Acid Drinkers w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2013 13:45
Zespół Acid Drinkers działa od 22 lat i zagrał około 1000 koncertów. Popularność grupy wyszła daleko poza scenę metalową, co potwierdza koncert w Czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zespół Kim Nowak w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 13:08
To prawdziwa gratka dla fanów zespołu Kim Nowak. Bracia Waglewscy wraz z Michałem Sobolewskim zagrali koncert w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zespół Coma w Czwórce. Posłuchaj koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 17:20
Grupa Coma działa nieprzerwanie od 15 lat. W Czwórce zagrali wyjątkowy koncert w "Ministerstwie dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Flapjack z nowym materiałem w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 18:50
W lipcu 2012 roku legenda polskiego hardcore'u i thrash metalu nagrała pierwszą po 15 latach przerwy płytę "Keep Your Heads Down". Niedawno zespół wystąpił w Czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń