Jak fotografować... dna mórz i oceanów?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2016 12:50
W audycji "Co Was Kręci" spotkamy się z Bartoszem Stróżyńskim, fotografem, który nurkuje w wodach zbyt lodowatych nawet dla morsów.
Fotografowanie mórz i oceanów to zajęcie niebezpieczne i wymagające szczególnych umiejętności
Fotografowanie mórz i oceanów to zajęcie niebezpieczne i wymagające szczególnych umiejętnościFoto: Pixabay.com/Public Domain

Bartosz Stróżyński fascynuję się Antarktydą i Arktyką i większość fotografii w ostatnich latach zrobił właśnie w tych regionach. W Czwórce opowie o swoich niezwykłych wyprawach w ten rejony świata, ale zdradzi także tajemnice swojego zawodu - opowie, jak fotografować pod wodą i jaki sprzęt oraz umiejętności są niezbędne, by odnaleźć się w tej pracy.

W programie dowiemy sie także, czym jest freediving, czyli nurkowanie swobodne. Okazuje się, że w tym właśnie sporcie Polacy odnoszą ogromne światowe sukcesy.

***

Na audycję "Co was kręci?" zapraszamy w niedzielę (27.02) w godz. 11.00-12.00. Program poprowadzi Hanna Dołęgowska.

kd/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziewczyna, która chodzi po dachach Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2015 14:20
Była już na iglicy Pałacu Kultury, wspięła się też na większość nowoczesnych wieżowców w Warszawie. Pasją Aleksandry Łogusz jest fotografowanie miasta z perspektywy dachów budynków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy współczesna młodzież wychodzi z domu?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 10:40
Generacja Z (ludzie urodzeni po 1996 r.) ma opinię pokolenia, które większość czasu spędza przed komputerem. Jan Dąbrowski sprawdzał, czy naprawdę tak jest.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trendy w fotografii: storytellersi i selfie z XIX wieku

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 12:30
- Od kilku lat najwięcej dzieje się w fotografii dokumentalnej i na jej obrzeżach - wyjaśnia Joanna Kinowska z Akademii Fotografii. - To w tym gatunku da się dziś opowiedzieć najwięcej ciekawych historii.
rozwiń zwiń