X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sign spinning. Oto polscy mistrzowie świata w kręceniu... reklamami

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 13:00
Sign spinning powstał w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Dziś zawodnicy z całego świata walczą o tytuły w tej dyscyplinie - jeden z nich należy do Czwórkowych gości.  
Audio
  • Sing spinnerzy opowiadają o swojej dyscyplinie sportu (Co Was kręci/Czwórka)
Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiu
Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiuFoto: Mateusz Fusiarz/Czwórka

- Sign spinning to robienie ewolucji, trików, zwracanie na siebie uwagi ze znakiem, który ma około 180 cm wysokości, 40 cm szerokości i jest w kształcie strzałki - opowiada Kacper Krawczyk. - Za twórców tego sportu uznaje się Maxa Durovica i Mike'a Kenny'ego. Pracowali oni jako tzw. sign holderzy - stali przy drodze i pokazywali znak. Uznali to za najgorszą pracę na świecie. Dla zwalczenia nudy zaczęli więc podrzucać znaki, kręcić nimi. To była świetna forma reklamy, więc założyli firmę - dodaje. 

Kacper Krawczyk, Wacław Karnacewicz, Kuba Mitrowski w rozmowie z Mateuszem Fusiarzem zdradzają, jak wpadli w sidła tego sportu, na czym on dokładnie polega i jakimi cechami powinien wyróżniać się sign spinner. 

Czwórkowi goście mają za sobą niedawne Mistrzostwa Świata w Las Vegas. Kacper i Wacław przywieźli z nich tytuł mistrzów. Jaka jest historia sign spinningu w Polsce? Czym jest słownik tricków i co w nim znajdziemy? O tym m.in. opowiadali goście Mateusza Fusiarza. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzący: Mateusz Fusiarz

Goście: Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiu

Data emisji: 17.01.2018

Godzina emisji: 11.07

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Parkour i freerunning - sposób na życie z adrenaliną

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 14:27
- Parkour to sport, polegający na jak najszybszym pokonywaniu przeszkód. Freerunning to zaś odmiana parkouru, ale wolniej, z dodaniem kilku salt, elementów tańca - mówił Radosław Tyczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamila Kielar: w Górach Kaskadowych zaparło mi dech

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 12:50
Zimą na rowerze jeździła po Alasce, ganiała niedźwiedzie na Kamczatce, uczestniczyła w Bike Jamboree w Azji i podróżowała po Afryce śladami Kazimierza Nowaka. - Jak się wędruje przez pół roku i ma się bodźce w postaci pięknych widoków i wspaniałych ludzi, to to jest jak prawdziwe życie w miniaturze - opowiada Kamila Kielar.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

SnowFest 2019. Od basu drży ziemia, pompony płyną przez miasto

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 10:50
Letni festiwal w środku zimy - tak stali bywalcy mówią o festiwalu SnowFest, który w tym roku po raz kolejny odbył się w Szczyrku.
rozwiń zwiń