Weekend na sportowo: LOGinLAB i Sport & Fun Festival

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022 14:30
W audycji nasi reporterzy zdadzą relację z tego, co dzieje się w Krotoszynie i w Białce Tatrzańskiej na zawodach, które odbywają pod patronatem Czwórki.
Zwycięzcy LOGinLAB Chałupy 2021
Zwycięzcy LOGinLAB Chałupy 2021Foto: Piotr Galus/Czwórka

LOGinLAB Tour 2022 to jedna z największych imprez fitness w kraju. Przed nami finał tegorocznych zmagań. W dniach 13-14 sierpnia na krotoszyńskim rynku zmierzą się najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy. Jak zapowiadają organizatorzy, atrakcji nie zabraknie. Na placu walki będzie można dopingować zespoły startujące w kategoriach MAN+MAN, WOMAN+MAN, a także indywidualnych: amatorskiej SCALED i KIDS. Dwudniowe zmagania zawodnicy rozpoczną od przetarcia treningowego na basenie. Następnie już do końca rywalizacji przeniosą się na rynek w Krotoszynie, gdzie zmierzą się na Arenie Głównej.

Także w ten weekend Białka Tatrzańska zamieni się w pełną kolorowych eksplozji muzyczną scenę, połączoną z aktywnościami sportowymi. Sport & Fun Festival to połączenie muzyki i sportowej aktywności z przyjazną atmosferą, którą tworzą uczestnicy i odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej. Ze sceny festiwalu będzie można usłyszeć oryginalny mix brzmień i różne gatunki muzyczne. Nie zabraknie także wyzwań dla miłośników sportu dwukołowej ekstremy. Podczas wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller - jedyne na świecie takie widowisko.

Sport & Fun Festival | rhSport

W audycji także przyjrzymy się deskom elektrycznym z WWA ESK8 night., a Szymon Godziek podsumuje Crankworx Word Tour w Kanadzie.

***

Na "Co Was kręci" - w niedzielę (14.08) o godz. 11.05 - zaprasza Hanna Dołęgowska.

kul

Czytaj także

"W Gruncie Ruchu". Lekcje WF dla dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 12:50
- Tworzymy miks, w którym zredefiniujemy lekcje wychowania fizycznego dla dorosłych - zapowiadają współtwórcy i trenerzy Akademii "W Gruncie Ruchu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kasia Dziurska o formie "last minute": obróci się przeciwko nam

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 19:00
- Nie jestem zwolenniczką szybkiego odchudzania. Taka nagła metamorfoza prawdopodobnie i tak obróci się przeciwko nam - przekonuje trenerka Kasia Dziurska.   
rozwiń zwiń