Najlepsi strażacy z Polski i świata

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 17:42
Najlepsi strażacy z Polski i Świata już po raz piąty ubiegali się o tytuł Najtwardszego Strażaka oraz Najtwardszego z Najtwardszych!
Najlepsi strażacy z Polski i świata
Foto: Przykuta/Wikimedia Commons/CC

Ponad 300 zawodników z Polski i całego świata stanęło do walki o tytuły.
Trzy dni morderczej walki z samym sobą i swoimi słabościami, widowiskowe konkurencje, które przyciągają tłumy widzów. 100 uderzeń ciężkim młotem, przenoszenie 70 kg manekina, przejście przez ścianę o wysokości 3 m oraz konkurencje rozgrywane w pełnym umundurowaniu - to tylko niektóre z niesamowitych konkurencji, które czekają na strażaków - a więcej o nich w Czwórce!

Zapraszamy do audycji "Co Was Kręci?" w niedzielę, 21 lipca, od 10.00 do 12.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka SPORT straż pożarna

Czytaj także

Wyścigi to jest to!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 13:44
Adrenalina, ryk silników, szybkość i walka z czasem. Pisk opon, zapach benzyny i palonej gumy! Odwiedzą nas ludzie, którzy kochają takie emocje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kibice nie są tacy sami

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 10:30
Sport, zwłaszcza piłka nożna, budzi wiele emocji wśród swoich fanów. W tym kontekście nie zawsze możemy mówić o zachowaniach pozytywnych, ale warto pamiętać, że fani piłkarskich drużyn sportowych włączają się w działania charytatywne i imprezy upamiętniające ważne wydarzenia z historii Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Alster - snowboardzista z podróżniczą pasją

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 13:50
- Każda pora roku jest dobra do podróżowania - twierdzi Michał Alster i namawia na narty latem, rafting zimą oraz zachęca do poznawania ludzi, którzy mogą nas wkręcić w swoją pasję.
rozwiń zwiń