X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka, koncerty, warsztaty, czyli Wszystkie Mazurki Świata

Wszystkie Mazurki Świata to jedno z największych świąt muzyczno-kulturalnych nad Wisłą. Jubileuszowa, 10. odsłona festiwalu wystartowała 22 kwietnia prawdziwą muzyczną biesiadą.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/krsmanovic
O Audycji
Tytuł Folk Off 2019/04/24 00:00
Prowadzący Maciej Szajkowski
Opis Festiwal to koncerty i potańcówki z udziałem najlepszych kapel wiejskich, wybitnych muzykantów i ich uczniów. To warsztaty, zajęcia dla dzieci, Targowisko Instrumentów i spotkania z twórcami z całej Polski. A na koniec Noc Tańca - 10 godzin świetnej muzyki, ponad 30 kapel i taneczne szaleństwo do rana. - Konwencja biesiady odbędzie się po raz pierwszy – opowiadał Piotr Piszczatowski. I jak podkreślał, muzyka tradycyjna jest "muzyką codzienności i współuczestnictwa". - Pięknie przeplata się z codziennością, dlatego w ciągu tego festiwalu tak ważne są warsztaty tańca, gry i śpiewu - mówił gośc Macieja Szajkowskiego.

Gośćmi zagranicznymi festiwalu 2019 będą Włosi. Co jeszcze będzie się działo podczas tegorocznej odsłony, a jakie plany na rozwój tej imprezy ma Piotr Piszczatowski? Kogo będziemy mogli usłyszeć na koncertach? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie także dużo dobrej folkowej muzyki.

***

Tytuł audycji: Folk Off

Goście: Piotr Piszczatowski (organizator festiwalu Wszystkie Mazurki Świata)

Data emisji: 24.04.2019

Godzina emisji: 00:00

kd

Playlista
Tagi
Playlista