Otylia Jędrzejczak: dobra dieta to lepszy sposób życia

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 13:25
- Otylia Swim Tour to projekt stworzony przeze mnie 4 lata temu - mówi Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska. - Polega on na doszkalaniu, pod względem pływania i ćwiczeń w wodzie i na lądzie, ale bardzo ważnym jego elementem jest praca z dietetykiem i psychologiem.
Audio
  • Otylia Jędrzejczak opowiada o Otylia Swim Tour i zdrowym trybie życia (Rozbiegani/Czwórka)
Karina Terzoni spotkała się z Otylią Jędrzejczak na kulinarnych warsztatach
Karina Terzoni spotkała się z Otylią Jędrzejczak na kulinarnych warsztatach Foto: Czwórka

Otylia Jędrzejczak, trzykrotna rekordzistka świata w pływaniu, zainaugurowała kolejną edycję projektu promującego aktywny i zdrowy styl życia. 

- Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, jak zdrowo podchodzimy do życia, jak przygotowujemy się do aktywności fizycznej - mówi w rozmowie z Justyną Tylczyńską. - Gdy nauczymy się lepiej odżywiać w sporcie, będziemy lepiej żyli, funkcjonowali, mieli więcej energii do pracy, spędzania czasu z najbliższymi - dodaje.

Mistrzyni olimpijska zdradza szczegóły projektu Otylia Swim Tour i Sportowej Mapy Miasta. Opowiada też o swoich ulubionych zdrowych koktajlach.
***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Materiał: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 18.06.2016

Godzina emisji: 11.30

pj/jp


Czytaj także

Apetyt a głód. Jak nie "zajadać" stresu?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 15:00
- Nie widzę nic złego w nagradzaniu się od czasu do czasu słodką przekąską, pod warunkiem, że nie jest to jedyny sposób radzenia sobie z emocjami - mówi psychodietetyk Małgorzata Kaczyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Endorfinowy Team. Bo każdy sportowiec potrzebuje przyjaciela

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 13:11
Karolina Jaśkiewicz i Anna Dakowska postanowiły połączyć siły i wzajemnie motywować się do zdrowego stylu życia. Założyły Endorfinowy Team i dziś pozytywną energią zarażają innych.
rozwiń zwiń