Kuba Karaś zdradza, co po "Oceanarium"

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 10:20
- Cytując Annę Jantar, że nic nie może wiecznie trwać, pięknie dziękuję za ostatnie dwa i pół roku. Wracam do muzyki na pełen etat, ale zostawiam Was w najlepszych rękach moich utalentowanych koleżanek - zapowiedział Kuba Karaś w ostatniej odsłonie "Oceanarium".
Audio
  • Audycja z piosenkami na do widzenia (Oceanarium/Czwórka)
  • Marcelina. Kasia Lins i Justyna Święs o nowej audycji "Dziewczyny grają" (Oceanarium/Czwórka)
Kuba Karaś i Marcelina
Kuba Karaś i MarcelinaFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Gościem audycji była m.in. Marcelina, która w nowej roli zadebiutuje przed mikrofonem Czwórki 7 marca w nowym cyklu audycji muzycznych "Dziewczyny grają". - Okazało się, że wraz z moimi koleżankami będziemy mogły opowiedzieć o tym, co nam w duszy gra. Co więcej, będziemy też mogły zagrać wszystkie ważne dla nas piosenki - opowiada wokalistka. - Zapraszamy do słuchania w każdy czwartek, po godz. 19.00 - dodaje.

Kuba Karaś rozmawiał także z pozostałymi gospodyniami czwartkowych wieczorów - Kasią Lins i Justyną Święs, które przyznały, że już myślą nad playlistą pierwszych audycji. W "Oceanarium" zdradzamy także, kto będzie czwartą "grającą Dziewczyną".

W studiu pojawił się też najwierniejszy fan "Oceanarium", Bartłomiej Karaś, brat Kuby. Były muzyczne wpominki, "historie z życia młodego radiowca" oraz najpiękniejsze piosenki na do widzenia.

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Kuba Karaś

Goście: Marcelina, Bartłomiej Karaś

Data emisji: 28.02.2019

Godzina emisji: 22.00

kul/pj