X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Po urlopie. Jak przeżyć powrót do pracy?

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2017 15:42
Im przerwa wakacyjna jest dłuższa, tym trudniej nam wrócić do szarej codzienności. - Gdy do urlopu pozostaje nam już tylko kilka dni, odkładamy większość spraw na po nim. Więc po powrocie mamy stertę niezałatwionych rzeczy - mówiła coach Renata Wrona. Jak wybrnąć z tej sytuacji?
Audio
  • Jak powrócić do pracy po urlopowej przerwie? Jak ograniczyć stres związany z dłuższą nieobecnością? (Stacja Nauka/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rawpixel.com

wakacje grill zabawa muzyka 1200.jpg
Jak efektywnie wypoczywać podczas wakacji?

- Ustawiamy w poczcie autorespondera na dzień później niż nasz rzeczywisty powrót do pracy. To da nam czas na "odkopanie się" spod obowiązków, które podczas urlopu narosną, bo nikt nie będzie do nas dzwonił - tłumaczyła Renata Wrona. Jak przekonywała, do pracy nie warto wracać w poniedziałek, a w połowie tygodnia, albo w piątek. - To daje nam poczucie, że weekend już blisko. Wracamy z urlopu także dzień wcześniej, by przyzwyczaić się do atmosfery domu i naszej codzienności - mówiła ekspertka. Jak podkreślała, przynajmniej raz w roku należy wyjechać na dłuższy, niż kilkudniowy, urlop. - Nie dzielmy dwutygodniowego urlopu na krótsze odcinki. Dajmy sobie czas, by nasz organizm mógł się zresetować - mówiła ekspertka.


podróż droga człowiek podróżnik 1200.jpg
Samotnie przez świat. Czego uczą nas podróże?

A co w przypadku, gdy urlop - na przykład zdrowotny - okaże się koniecznością i nie będzie nas w biurze przez kilka miesięcy? Dlaczego pod dłuższej nieobecności warto zasięgnąć porady trenera osobistego, który "przeprowadzi" nas przez pierwsze dni w pracy? Dlaczego warto podczas zwolnienia utrzymywać kontakt ze współpracownikami, a swoją pracę należy organizować jeszcze... zanim powrócimy ze zwolnienia? O tym rozmawialiśmy w Czwórce.

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Data emisji: 11.08.2017

Godzina emisji: 12.15

kd/kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka STYL ŻYCIA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak