X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olimpiada Cyfrowa - zgłoś się. Pierwszy etap on-line

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 14:59
Jeszcze 10 dni zostało by zarejestrować się do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej. Jej pierwszy etap już za chwilę, a każdy może go napisać we własnej szkole.   
Audio
  • Katarzyna Górkiewicz opowiada o Olimpiadzie Cyfrowej (Stacja Nauka/Czwórka)
Katarzyna Górkiewicz
Katarzyna Górkiewicz Foto: Renata Żuchowska/Czwórka

Olimpiada Cyfrowa jest olimpiadą interdyscyplinarną, sprawdzającą kompetencje cyfrowe uczniów liceów i techników. Składa się z trzech etapów: testu on-line, mini-projektów oraz zawodów finałowych.

- Rejestracja wystartowała już we wrześniu, ale jest jeszcze kilka dni by dopisać się do listy uczestników - mówi Katarzyna Górkiewicz z Fundacji Nowoczesna Polska. - Mamy nadzieję, że w pierwszym etapie weźmie udział kilka tysięcy osób. Test on-line niestety nie będzie łatwy, bo do drugiego etapu wejdzie 300 osób - dodaje.

Katarzyna Górkiewicz podkreśla jednak, że ci, którzy się przygotują do tego etapu mają bardzo duże szanse przejść dalej. Organizatorzy olimpiady oferują też pomoc: kurs pomagający w przygotowaniu się do konkursu oraz specjalne webinary.

Przy rejestracji niezbędny jest udział nauczyciela. Po co? Gdzie napiszemy pierwszy etap olimpiady? Jak będzie on wyglądał i ile będzie na niego czasu? Po co nam dziś edukacja cyfrowa i medialna? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

język migowy głochoniemi 1200.jpg
Język migowy. "Jest zróżnicowany niemal tak, jak foniczny"

Czwórka objęła Olimpiadę Cyfrową swoim patronatem. 

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Gość: Katarzyna Górkiewicz (Olimpiada Cyfrowa, Fundacja Nowoczesna Polska)

Data emisji: 22.10.2018

Godzina emisji: 12.17

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mobilność, bezpieczeństwo, niezależność czyli router w kieszeni

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 09:23
- Podczas podróży czasem internetu brakuje lub korzystanie z niego powoduje ogromne koszty - mówi Kasia Przybył, przedstawicielka łódzkiego start-upu. - My oferujemy internet w 130 krajach świata - tańszy i bezpieczniejszy - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

E-learning. Studia bez ruszania się z domu

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 15:04
Niedawno na polskim rynku edukacyjnym pojawiła się możliwość studiowania w trybie zdalnym jako alternatywna na dziennego i zaocznego toku studiów. Czy rzeczywiście możemy zdobyć dyplom on-line? Sprawdza Ada Janiszewska.
rozwiń zwiń