X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 13 lutego godz. 15:05

Czat Czwórki 13 lutego godz. 15:05
O Audycji

Ta audycja jest niedostępna w Twojej lokalizacji ze względu na ograniczenia licencyjne w relacjonowaniu międzynarodowych wydarzeń sportowych.

Tytuł Czat Czwórki 2018/02/13 15:00
Prowadzący Firan Piotr, Kwiatkowska Beata
Opis

Kiedy zabraknie wody? Kapsztad (RPA) szykuje się na największy kryzys od czasów II wojny światowej. Za 10 tygodni miasto zakręci kurek z wodą dla miliona gospodarstw i jego mieszkańców. Wszystko to przez największą od 384 lat suszę. Woda będzie dostarczana mieszkańcom wozami i wydzielana. Władze będą musiały jednak znaleźć sposób na to, by szkoły i inne instytucje mogły funkcjonować normalnie. W wielu miejscach na ziemi niedobory wody pitnej to codzienność. Tymczasem potrzeba jej będzie coraz więcej. Szacuje się, że w 2050 roku liczba mieszkańców naszej planety urośnie do 9 miliardów. Widmo kryzysu wodnego wisi także nad Europą. Czy można odsunąć je w czasie, albo mu zapobiec?

Playlista
Tagi
Playlista
  • Laibach, - The Whistleblowers
  • ARCTIC MONKEYS - Do I Wanna Know?
  • ERASMUS - Ti Recordi Di Me
  • Alex Metric - It Starts
  • Beth Ditto - Fire
  • Marlena Shaw - Woman Of The Ghetto (Catz 'n Dogz Radio Mix)
  • Sunset Sons - Remember