X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Depresja nastolatka czy tylko zwykły bunt?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 14:52
Według badań - 4 procent nastolatków cierpi na depresję. Jak zauważyć depresję nastolatka i nie pomylić jej z buntem okresu dorastania?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: freephotos/Pixabay

Objawy depresji może zdradzać co piąta osoba z tej grupy wiekowej. Nie radzą sobie z emocjami, mają problemy z koncentracją i nauką, izolują się od grupy rówieśniczej. Konsekwencją depresji jest też autoagresja, ucieczka w używki i myśli samobójcze. Jak nie zbagatelizować objawów tej choroby? Jak pomóc? O to zapytamy ekspertów tuż po 15.05 w "Czacie Czwórki". 

W drugiej godzinie audycji zapraszamy na "łowienie dźwięków". Podczas spotkań z ludźmi codziennie słyszymy o czyichś radościach, niepokojach, troskach, jesteśmy świadkami mniej lub bardziej niezwykłych historii. Rasowy reporter radiowy potrafi nie tylko je usłyszeć, ale o nich opowiedzieć. Jak się to robi, opowie Dominika Klimek. 

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w środę (13.02) od godz. 15.05 zaprasza Piotr Firan.

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Depresja, a życie zawodowe. Jak przełamywać tabu?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 18:20
Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, obecnie depresja znajduje się w czołówce najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Szacuje się, że na świecie cierpni z jej powodu aż 350 milionów osób, w Polsce około 1,5 miliona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samobójstwa dzieci i młodzieży. Czy można temu zapobiec?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 18:45
- Aleksandra nie ma od roku. To tragedia nie do opisania. A ja mogę powiedzieć, że "mam dożywocie", już zawsze będę się zastanawiała, czy mogłam zapobiec temu, co się stało - mówiła w Czwórce Magdalena Czepirska, mama Aleksandra, który, chorując na depresję, odebrał sobie życie w wieku 19 lat.
rozwiń zwiń