X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 12 września godz. 16:06

Czat Czwórki 12 września godz. 16:06
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2019/09/12 15:00
Prowadzący Firan Piotr, Kulik Mateusz
Opis

Europejskie miasta od lat dążą do zapewnienia zeroemisyjnej, zrównoważonej i efektywnej mobilności dla swoich obywateli. Autonomizacja jest więc odpowiedzią na oczekiwania społeczne - stwierdzili niedawno uczestnicy konferencji Mobility City. Autonomiczne samochody mają być oszczędne, ostrożne i bezpieczne. Wielu ekspertów uważa wręcz, że stworzenie sieci komunikujących się ze sobą aut autonomicznych będzie w stanie zupełnie wyeliminować wypadki. Autonomizacja to kolejny krok po europejskiej rewolucji elektrycznej, współdzielonej i zintegrowanej mobilności w miastach. Czy jesteśmy gotowi na ten krok? Czego będzie on wymagał od kierowców i pasażerów? Czy autonomiczne auta nie staną się groźną bronią w rękach hakerów? Po 16.00 komentarz międzynarodowy: nowy rząd we Włoszech, zerwanie przez Donalda Trumpa negocjacji z Talibami w Afganistanie.

Goście Dariusz Walisiak, Artur Włodarski, Paweł Pilarczyk, Michał Strzałkowski
Playlista
Tagi
Playlista