Kawa, "sociale" - czy potrzebujemy stymulantów?

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 11:13
Niektórzy nie wyobrażają sobie już poranka bez wypicia mocnej kawy. Inni - bez wrzucenia zdjęcia do mediów społecznościowych. Dlaczego?
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstoock.com/Monkey Business Images

Dla niektórych porannym stymulantem będą media społecznościowe - wrzucają zdjęcie, żeby znowu dostać setki lajków i na chwilę poczuć się lepiej. Jeszcze inni uprawiają sport. Wszystko, żeby zwiększyć poziom endorfin. Czy nie potrafimy już żyć bez żadnych stymulantów? Co jest stymulantem, a co nie? O tym porozmawiamy w pierwszej części audycji. 

Czytaj także:

Po godz. 15.45 wybierzemy się rowerem w Małopolskę. W ramach kampanii "Małopolska - poznajmy się", region zaprasza rodziny, wyczynowców i amatorów na liczne małopolskie trasy dla jednośladów.

ZOBACZ WIĘCEJ Podróże z Czwórką >>>

***

Na audycję "Czat Czwórki" zapraszamy w czwartek (17.09) po godz. 15.05. Program poprowadzi Piotr Firan. 

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezpieczne lato nad Zegrzem z Czwórką. Spotkasz nas nad wodą!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 11:00
Razem z legionowskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprosiliśmy na plażę w Wieliszewie nad Zalewem Zegrzyńskim. Sprawdziliśmy, jak wygląda praca ratowników od "kuchni", rozmawialiśmy o tym, czym są supy i o pierwszej pomocy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Góra Szpica. Chciwy władca i mroczne legendy Opolszczyzny

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 15:40
Zakrzowska Szpica, zwana też Górą Szpicą znajduje się na Opolszczyźnie i porośnięta jest drzewami do tego stopnia, że z daleka trudną ją dostrzec. Gęsty las sprawia, że jest to bardzo tajemnicze miejsce, góra owiana jest także legendą o chciwym władcy.
rozwiń zwiń