Co słychać na targach motoryzacyjnych w Genewie?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 16:45
SUV-y, limuzyny, auta miejskie i sportowe. Wszystkie spotkały się 9 marca w jednym miejscu, w Genewie. - To zupełnie inny świat niż tego typu targi, organizowane w Polsce - opowiadał ekspert motyryzacyjny Damian Śmigielski. 
Audio
  • Damian Śmigielski opowiada o Targach Motoryzacyjnych w Genewie i mówi o przyszłości motoryzacji w Europie (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem/Czwórka)
Damian Śmigielski i Kuba Marcinowicz w studiu Czwórki
Damian Śmigielski i Kuba Marcinowicz w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Targi motoryzacyjne w Genewie potrwają do 19 marca, a tymczasem w Czwórce o tym, co może zaskoczyć odwiedzających tę imprezę opowiadał Damian Śmigielski. - Na targach prezentowano m.in. auto futurystyczne jednej z firm. To było skrzyżowanie lodówki, chlebaka, tramwaju. Przed przednią szybą rośnie trawa, w środku znajduje się tacka z kawą i ciasteczkiem, jest klawiatura do komputera... to ma być nasza przyszłość - opowiadał ekspert.

Mówił także m.in. o komforcie jazdy i bezpieczeństwie pasażerów jak i kierowcy podczas podróży autami elektrycznymi, a także zdradził, czym jeździć będzie Europa w ciągu kilku najbliższych sezonów. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: "TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem"

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Damian Śmigielski (ekspert motoryzacyjny Skodovy.pl)

Data emisji: 14.03.2017

Godzina emisji: 18.05

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gadżeciarskie samochody na targach w Genewie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 18:00
- Ta impreza co roku zaskakuje pozytywnie. Tam zawsze się coś dzieje – zachwala w Czwórce Marcin Kubicki, redaktor naczelny magazynu "T3". - Jeśli zaś chodzi o design i wygląd samochodów, w tym roku projektanci poszaleli.
rozwiń zwiń