X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobieta na traktorze. W podróż po Polsce na starym Ursusie

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 19:23
Milena Klimczak podróżuje traktorem po całej Polsce. Początkowo Ursus z 1965 roku służył jej do pracy w polu, gdzie pracowali również jej rodzice. Potem jednak stwierdziła, że to świetna maszyna turystyczna. Traktorem dotarła w góry i nad morze.
Audio
  • Traktorem przez Polskę - o swoich przygodach opowiada Milena Klimczak (TOP/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Valentin Valkov/Shutterstock.com

shutterstock kamper pies radość 1200.jpg
Kampery. Żyj tam, gdzie chcesz na czterech kółkach

Okazuje się, że leciwym traktorem z powodzeniem można przemierzać świat, a przynajmniej Polskę. Milena Klimczak podróżuje wraz z ojcem, który, jak opowiada, zaszczepił w niej tę pasję. - W ubiegłym roku przejechałaliśmy nad morze z Jaworzna, to w sumie 760 km w trzy dni. Nie było po drodze żadnych problemów i napraw. W tym roku pokonałam ponad 200 km podczas burzy. Było troszeczkę niebezpiecznie, ale wiem, że nie wolno się poddawać - wspominała rozmówczyni Czwórki. Jak przekonywała, w razie konieczności potrafiłaby samodzielnie zmienić w traktorze koło. - W traktorze nie ma jednak klimatyzacji, wspomagania kierownicy, ani amortyzacji, więc po takiej drodze wszystko cię boli. Ale można się przyzwyczaić, to mimo wszystko bardzo przyjemny sposób podróżowania - mówiła rozmówczyni Czwórki.

Jak reagują napotkani przypadkiem turyści, gdy widzą Milenę i jej "Ciapulka", czyli traktor, na drodze? Którędy podróżują państwo Klimczak, skoro zmuszeni są omijać autostrady? Za co jeszcze pani Milena pokochała podróżowanie traktorem? O tym w nagraniu materiału reporterskiego Weroniki Puszkar. Milena Klimczak wspminała też najciekawsze przygody i najdziwniejszych, a także najsympatyczniejszych ludzi, których zdarzyło jej się spotkać na trasie.

***

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 17.07.2019

Godzina emisji: 18.20

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak