Monika Sadowska i Marcin Greda o płycie rozstań i powrotów

Album "Something Pasty And Probably Yellow" opowiada o relacji dwojga ludzi. Ich pierwszym spotkaniu, wspólnej drodze i rozstaniu. Dlaczego dwójka artystów postanowiła ponownie się spotkać i opowiedzieć o swoim związku za pomocą muzyki?
Legumina, czyli Marcin Greda i Monika Sadowska
Legumina, czyli Marcin Greda i Monika Sadowska Foto: czwórka
O Audycji
Tytuł Monika Sadowska i Marcin Greda o płycie rozstań i powrotów
Opis

- Kiedy padła decyzja, że album będzie dotyczył tego tematu postanowiliśmy, że będzie to zamknięty projekt. Co będzie dalej, trudno powiedzieć. Na razie opada w nas kurz po wydaniu pierwszego albumu. Ciągle nagrywamy nowe piosenki, więc niewykluczone, że znajdą się one na kolejnej płycie - wyjaśniali muzycy Leguminy.

Zapytani o to, jak pracuje pracuje się z byłym chłopakiem/dziewczyną odpowiedzieli, że relacje prywatne i zawodowe są znacznie lepsze teraz, niż kiedyś. - Nauczyliśmy się ze sobą współpracować. Jestem zdania, że jesteśmy lepszymi przyjaciółmi, niż kiedykolwiek byliśmy parą i teraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia i akceptacji możemy pracować nad muzyką - mówiła Monika Sadowska.

Dlaczego muzycy postanowili nazwać swój duet "legumina"? Jak wyglądał proces tworzenia albumu "Something Pasty And Probably Yellow"? Gdzie można posłuchać nowych utworów i jak wyglądają ich muzyczne plany? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Monika Sadowska i Marcin Greda (muzycy z zespołu Legumina)

Data emisji: 5.01.2018

Godzina emisji: 18.05

Playlista
Tagi
Playlista