X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Monika Sadowska i Marcin Greda o płycie rozstań i powrotów

Album "Something Pasty And Probably Yellow" opowiada o relacji dwojga ludzi. Ich pierwszym spotkaniu, wspólnej drodze i rozstaniu. Dlaczego dwójka artystów postanowiła ponownie się spotkać i opowiedzieć o swoim związku za pomocą muzyki?
Legumina, czyli Marcin Greda i Monika Sadowska
Legumina, czyli Marcin Greda i Monika Sadowska Foto: czwórka
O Audycji
Tytuł Monika Sadowska i Marcin Greda o płycie rozstań i powrotów
Opis

- Kiedy padła decyzja, że album będzie dotyczył tego tematu postanowiliśmy, że będzie to zamknięty projekt. Co będzie dalej, trudno powiedzieć. Na razie opada w nas kurz po wydaniu pierwszego albumu. Ciągle nagrywamy nowe piosenki, więc niewykluczone, że znajdą się one na kolejnej płycie - wyjaśniali muzycy Leguminy.

Zapytani o to, jak pracuje pracuje się z byłym chłopakiem/dziewczyną odpowiedzieli, że relacje prywatne i zawodowe są znacznie lepsze teraz, niż kiedyś. - Nauczyliśmy się ze sobą współpracować. Jestem zdania, że jesteśmy lepszymi przyjaciółmi, niż kiedykolwiek byliśmy parą i teraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia i akceptacji możemy pracować nad muzyką - mówiła Monika Sadowska.

Dlaczego muzycy postanowili nazwać swój duet "legumina"? Jak wyglądał proces tworzenia albumu "Something Pasty And Probably Yellow"? Gdzie można posłuchać nowych utworów i jak wyglądają ich muzyczne plany? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Monika Sadowska i Marcin Greda (muzycy z zespołu Legumina)

Data emisji: 5.01.2018

Godzina emisji: 18.05

Playlista
Tagi
Playlista