Hope Leslie - muzyczna różnorodność inspirowana codziennością

Zespół komponuje razem od stycznia 2017 roku. Od jesieni pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem. EP-ka pt. "Crushes" zawiera trzy utwory – "Fear no love", "Dystopia" oraz "Caves".
Hope Leslie, Damian Sikorski
Hope Leslie, Damian SikorskiFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Hope Leslie: nasza muzyka wchodzi z butami w ucho słuchacza
Opis

Hope Leslie tworzy czterech młodych ambitnych muzyków: Bartosz Górny odpowiadający za wokal i gitary, Hubert Pilarski - gitary i instrumenty klawiszowe, Daniel Walkowiak - gitara basowa oraz Adam Woźniak - perkusja.  Muzycy mówią o swojej twórczości, jako o połączeniu gatunków indie, alternatywy, indietroniki, synthpopu, dreampopu czy shoegaze. - Równo rok temu spotkaliśmy się po raz pierwszy. Od razu zaiskrzyło muzycznie. Od tego czasu regularnie spotykamy się i komponujemy - mówił jeden z członków zespołu.

Teksty ich utworów inspirowane są codziennością, a muzyka jest wynikiem wielogodzinnych prób łączenia dźwięków, które najlepiej oddają ich indywidualny styl. - Nasza muzyka inspirowana jest życiem codziennym i emocjami. Poszukujemy melodii, które nam się podobają, szukamy pomysłów, które możemy potem połączyć w spójną całość. Może dlatego wszystkie trzy utwory, które znalazły się na EPce trwają ponad pięć minut - opowiadali. 

Skąd wzięła się nazwa zespołu i co inspiruje artystów do tworzenia swojej muzyki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: (Bartosz Górny, Hubert Pilarski, Daniel Walkowiak, Adam Woźniak, muzycy z zespołu Hope Leslie)

Data emisji: 2.03.2018

Godzina emisji: 18.05

Playlista
Tagi
Playlista