X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hope Leslie - muzyczna różnorodność inspirowana codziennością

Zespół komponuje razem od stycznia 2017 roku. Od jesieni pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem. EP-ka pt. "Crushes" zawiera trzy utwory – "Fear no love", "Dystopia" oraz "Caves".
Hope Leslie, Damian Sikorski
Hope Leslie, Damian SikorskiFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Hope Leslie: nasza muzyka wchodzi z butami w ucho słuchacza
Opis

Hope Leslie tworzy czterech młodych ambitnych muzyków: Bartosz Górny odpowiadający za wokal i gitary, Hubert Pilarski - gitary i instrumenty klawiszowe, Daniel Walkowiak - gitara basowa oraz Adam Woźniak - perkusja.  Muzycy mówią o swojej twórczości, jako o połączeniu gatunków indie, alternatywy, indietroniki, synthpopu, dreampopu czy shoegaze. - Równo rok temu spotkaliśmy się po raz pierwszy. Od razu zaiskrzyło muzycznie. Od tego czasu regularnie spotykamy się i komponujemy - mówił jeden z członków zespołu.

Teksty ich utworów inspirowane są codziennością, a muzyka jest wynikiem wielogodzinnych prób łączenia dźwięków, które najlepiej oddają ich indywidualny styl. - Nasza muzyka inspirowana jest życiem codziennym i emocjami. Poszukujemy melodii, które nam się podobają, szukamy pomysłów, które możemy potem połączyć w spójną całość. Może dlatego wszystkie trzy utwory, które znalazły się na EPce trwają ponad pięć minut - opowiadali. 

Skąd wzięła się nazwa zespołu i co inspiruje artystów do tworzenia swojej muzyki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: (Bartosz Górny, Hubert Pilarski, Daniel Walkowiak, Adam Woźniak, muzycy z zespołu Hope Leslie)

Data emisji: 2.03.2018

Godzina emisji: 18.05

Playlista
Tagi
Playlista