X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kovalczyk: stawiam na intuicję w tworzeniu mojej muzyki

O Pawle Kowalczyku można powiedzieć, że to człowiek orkiestra, a i artystycznie zrealizuje się we współpracy z orkiestrowymi, klasycznymi muzykami. 
Damian Sikorski i Kovalczyk
Damian Sikorski i KovalczykFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Kovalczyk: stawiam na intuicję w tworzeniu mojej muzyki
Opis

Właśnie ukazał się nowy singiel artysty "In The Name of What". Utwór skomponowany jest na cztery waltornie i głos - w ramach projektu Kovalczyk & Mazo Horn Quartet.


- Z waltorniami śpiewa się bardzo trudno - przyznaje w Czwórce Paweł Kowalczyk. - Od zamysłu na ten projekt do realizacji minęło 10 miesięcy. Łącznie z teledyskiem, napisaniem scenariusza. W klipie pokazuję trochę ciemnej strony mnie i ludzkości - dodaje. 

Mazo Horn Quartet to pierwsi waltorniści z Orkiestry Teatru Wielkiego Opery Narodowej i Sinfonii Varsovii. - Musiałem ich długo namawiać do udziału w tym projekcie - zdradza Kovalczyk. - Skomponowałem ten utwór sam, zawsze stawiam na intuicję w tworzeniu mojej muzyki, dobierając niestandardowe instrumenty i brzmienia - uzupełnia. 

"In The Name of What" to utwór niestandardowy, w który została włożona i dusza i serce, jak mówi artysta. 

Współpraca z Mazo Horn Quartet to nie jedyna aktualna działalność muzyczna Kovalczyka. Przez ostatnie 15 lat nagrał 3 płyty, kolejną, "Kovalczyk Big Band New Wave" zapowiada już na wiosnę. Artysta ma też własną wytwórnię muzyczną, w której pomaga młodym artystom. A co go łączy z Grzegorzem Ciechowskim? Jak pomaga i co radzi młodym artystom? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Kovalczyk (Paweł Kowalczyk, producent, kompozytor, autor tekstów i wokalista)

Data emisji: 15.06.2018

Godzina emisji: 19.05

pj

Playlista
Tagi
Playlista