X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kisu Min: nadal czerpiemy z tego, co dały muzyce lata 90.

- Jesteśmy otwarci na wiele gatunków, ale wierzymy w etos muzyki punkowej i rokendrolowej. Dla nas jest to ciągle żywa droga nawiązywania komunikacji ze słuchaczem - mówił basista zespołu Kisu Min Michał Szafarz.
Kisu Min
Kisu MinFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Kisu Min - piękne melodie z punkową iskrą
Opis

- Poruszanie się pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi wynika z naszej natury. Działamy spontanicznie. Dajemy się ponieść twórczym porywom - opowiadała wokalistka Basia Szafarz.

Pomimo tego, że na scenie lubią pokazać pazur, przyznają, że mają słabość do pięknych melodii. - Melodia jest dla nas bardzo ważna. Ja i Michał wychowaliśmy się na muzyce Beatlesów i to ona ukształtowała nas muzycznie, czerpiemy też z tego, co działo się w muzyce w latach 90. - dodawała.

Dlaczego muzycy Kisu Min nazywają twórczość Beatlesów "muzyką wolności"? Dlaczego nie podążają za muzycznymi trendami i sami wyznaczają sobie ścieżki? M.in. o tym w nagraniu audycji.

Kisu Min powstał w 2016 roku w Łodzi. Tworzą go wokalistka Basia Szafarz, gitarzystka Ola Sobańska, perkusistka Agata Pyziak oraz basista Michał Szafarz. Ich debiutancki mini album "Dry Shampoo" miał swoją premierę w marcu 2018 roku.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: członkowie zespołu Kisu Min (wokalistka Basia Szafarz, gitarzystka Ola Sobańska, perkusistka Agata Pyziak oraz basista Michał Szafarz)

Data emisji: 6.07.2018

Godzina emisji: 18.05

Playlista
Tagi
Playlista