X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Elements: nie mamy muzycznego planu

- Sama koncepcja wspólnego grania powstała już w 2010 roku. Świetnie nam się wspólnie grało, dużo improwizowaliśmy. Pomyśleliśmy wtedy o zespole - wspominali Leszek Biolik, Andrzej Rajski i Maciej Gładysz, muzycy tworzący Elements.
Muzycy Elements z Damianem Sikorskim w Czwórce
Muzycy Elements z Damianem Sikorskim w CzwórceFoto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka
O Audycji
Tytuł Będzie głośno! 27 lipca godz. 19:05 27.07.2018 19:05
Opis

Już wcześniej ich drogi wielokrotnie przecinały się podczas pracy w studiu i przy tej okazji, w wyniku wspólnych improwizacji, powstały pierwsze nagrania zespołu. - Grając, pracując nad nowymi utworami, dużo improwizujemy. Mamy mnóstwo takiego materiału i doszliśmy do wniosku, że to nasz sposób na to, by się komunikować. Dziś nie ustalamy więc tego, co będzie się działo, to się po prostu dzieje. Nie tworzymy utworów z zamysłem, że "to będzie singiel". Po prostu gramy i zobaczymy, dokąd nas ta muzyka zaprowadzi - mówili goście Damiana Sikorskiego. - Elements to rzecz, która powstała bez koncepcji, wynikła zupełnie naturalnie.

Muzycy pracują dziś nad drugą EP-ką, a w planach mają płytę długogrającą. Swobodne podejście do formy i do kompozycji zaczęło kształtować styl i charakter ich muzyki. Jak improziwuje się przez kilkadziesiąt minut? I jak jeszcze muzycy planują rozwijać projekt "Elements"? I dlaczego tak ważna jest dla nich zasada "podążaj za swoim strachem"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Muzycy radzili także debiutantom, jak wybrać swoją muzyczną drogę. W programie wybrzmiały także utwory projektu Elements, m.in. "Pure".

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość:  Andrzej Rajski (perkusista), Maciej Gładysz (gitarzysta), Leszek Biolik (basista)

Data emisji: 28.07.2018

Godzina emisji: 19.05

kd/ag

Playlista
Tagi

Playlista