X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Melancholy Hill: nasza muzyka jest pełna emocji

Melancholy Hill to zespół założony pod koniec 2015 roku w Warszawie przez czterech muzyków, którzy postanowili "odkryć wrażliwe oblicze swoich osobowości".
Damian Sikorski i muzycy grupy Melancholy Hill
Damian Sikorski i muzycy grupy Melancholy HillFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł Melancholy Hill: nasza muzyka jest pełna emocji
Opis

Melancholy Hill to "melodie, które dotykają cienkich strun duszy oraz teksty, w których nie brakuje wersów o niepokoju, obawach, ale także nadziei" - podkreślają członkowie grupy. - Na co dzień jesteśmy weseli i uśmiechnięci, ale melancholia gra nam w duszy. To uczucie, z którym na co dzień, w kontaktach z ludźmi się nie obnosimy. To myśli, które przychodzą do nas w ostatnich minutach przed snem, a które przelewamy następnego dnia do naszych piosenek - mówią w rozmowie z Damianem Sikorskim.

Na koncie mają już płytę "Hello Heaven EP", single "Dym", "Momenty", które wybrzmiały w audycji Damiana Sikorskiego, oraz występ w warszawskiej Stodole jako support Kazika i Kwartetu ProForma. Co znajdzie się na ich nowej płycie długogrającej i czym Melancholy Hill chcą zaskoczyć swoich fanów? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: Michał Oleszczyk, Jakub Podsiadły, Tomasz Posudziejewski, Marcin "Bobas" Przybyłek (członkowie Melancholy Hill)

Data emisji: 28.09.2018

Godzina emisji: 18.07

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista