"Spokojnie" - premiera klipu Marty Zalewskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2020 13:27
26 czerwca odbyła się premiera klipu do utworu pt. "Spokojnie". I choć utwór liczy już kilka lat nie znalazł się na premerowym krążku Marty. Dziś pokazuje go światu w wersji studyjnej.
Koncert Marty Zalewskiej w Czwórce
Koncert Marty Zalewskiej w CzwórceFoto: Bartek Bajerski

palmy1200.jpg
Palmy i ich nostalgiczna podróż do lat 80.

Posłuchaj
17:55 _PR4_AAC 2020_06_26-18-21-31.mp3 Premiera klipu "Spokojnie" Marty Zalewskiej - to tekst o afirmacji życia i szukaniu spokoju (Będzie głośno/Czwórka)

 

W pierwotnej wersji utwór zagrany był wyłącznie na gitarę basową. Potrzeba było czasu, by stworzyć aranżację, w której utwór wybrzmiał tak, jak oczekiwali tego członkowie zespołu. - Musiało minąć dziewięć lat, by piosenka w pełni dojrzała do premiery - mówiła Marta Zalewska. Piosenka opowiada o odnajdywaniu spokoju i afirmacji życia, których szczególnie potrzebujemy w trudnych czasach pandemii. Fani Marty powierdzają, że to bardzo aktualna treść, która trafia ze swoim przekazem w sedno i uspokaja. - Dla artysty nie ma lepszego feedbacku. 

Marta Zalewska2 autor Anna Powałowska1200.jpg
Marta Zalewska - to ona wyda płytę z "Będzie głośno!"

Dołączyłam do grupy "Zachowaj Spokój" prowadzoneą przez Emilię Dąbrowską, psycholog i założycielkę Szkoły Spokoju. To dzięki jej członkom powstał klip do teledysku "Spokojnie" Do akcji przyłączyli się fani oraz kilkoro przyjaciół artystki. Wszystko zaczęło się z początkiem obostrzeń związanych z Covid-19 Grupa powstała dla osób, którym trudno było poradzić sobie z izolacją. - Dzięki wsparciu Emilii udało mi się nauczyć panowania nad emocjami i przywracania poczucia spokoju. Teledysk jest kompilacją klipów, kóre w czasie izolacji przesłali do nas członkowie tej grupy - opowiadała artystka.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Marta Zalewska

Data emisji: 26.06.2020

Godzina emisji: 18.22

ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Już jest! Premierowy teledysk Marty Zalewskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 08:52
Premiera teledysku Marty Zalewskiej miała miejsce 17 listopada. Zobaczcie efekt pracy artystów, posłuchajcie elekryzującego numeru "Więcej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie głośno! nadaje z Łodzi. Czwórka na PL Music Video Awards

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 12:00
16 listopada Czwórka nadawała z Łodzi. Damian Sikorski - prowadzący "Będzie głośno!" i juror PL Music Video Awards - pierwszego festiwalu w całości poświęconego polskim wideoklipom, zaglądał za kulisy pierwszej odsłony tej imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przedpremierowe spotkanie z artystką. Marta Zalewska: chciałam "Więcej" i mam to

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 15:19
We wtorek 4 grudnia w studiu radiowej Czwórki, Marta Zalewska zagrała akustycznie trzy utwory, m.in. singiel "Więcej", a w roli recenzentek debiutanckiego materiału wokalistki wystąpiły m.in. Urszula Dudziak, Monika Borzym i Marcelina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie Głośno" - zakończył się pierwszy etap konkursu

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 10:37
Pod hasłem "Będzie głośno" Czwórka promuje młodych, zdolnych artystów, rozpoczynających swoją przygodę z branżą muzyczną. W ramach tej audycji organizowany jest konkurs "Wydaj płytę z Będzie Głośno". 
rozwiń zwiń