X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Trip to Mars". Świat według sycylijskiego mafioso

Jakub Stanek w swoim photobooku "Trip to Mars" pokazuje świat Giuseppe Fontany, członka sycylijskiej mafii, a prywatnie gościnnego, sympatycznego mężczyzny.
Jakub Stanek
Jakub StanekFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł "Trip to Mars". Portret sycylijskiego mafioso
Prowadzą Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler
Opis

Fotograf spotkał Giuseppe podczas swojego pobytu na Sycylii, dokąd pojechał, by odpocząć po burzliwym okresie w swoim życiu. - Pewnego dnia, gdy siedziałem w nadmorskiej restauracji, do stolika przywołał mnie ekscentryczny, starszy mężczyzna, bardzo dobrze ubrany, niewyglądający na Sycylijczyka ani nawet na Włocha. Na początku nie chciałem podchodzić, pewnie z powodu butności, ale w końcu się przełamałem. I tak zaczął się nasz projekt - wspomina gość Czwórki.

Jakub Stanek nie wie, dlaczego Giuseppe Fontana zwrócił uwagę właśnie na niego, ale przypuszcza, że być może samotny Polak na Sycylii wyglądał egzotycznie.

O czym polski fotograf rozmawiał z sycylijskim mafioso? Jak wyglądały dwa miesiące, które wspólnie spędzili? Czym przyciąga i odpycha turystów Sycylia? O tym w nagraniu.

Gość

Jakub Stanek (fotograf)

Playlista
Tagi
Playlista
  • Georgia - Feel It
  • SECONDCITY & MAKREE - Never Been In Love
  • RED HOT CHILI PEPPERS - Tell Me Baby
  • SHAMPOO - TROUBLE
  • DJ EPROM - Antologia Polskiego Hip Hopu Cz. 1
  • FREESTYLERS - Fall Down (Original Mix)