X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wizualne kalambury i ceramika "korzeni"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 18:00
Zapraszamy na spotkanie z dwoma artystkami sztuk wizualnych - Marią Tobołą i Weroniką Surmą.
Maria Toboła Nie waż się tego nazywać pracą - wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Maria Toboła "Nie waż się tego nazywać pracą" - wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Foto: Bartosz Górka/mat. prasowe CSW

Maria Toboła jest absolwentką Wydziału Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jej prace to w dużej mierze performance i wideo, tworzy również poetyckie instalacje rzeźbiarskie, które charakteryzują się ironią, grą słów i żartem. Przykładem tego podejścia jest bursztynowy kebab pokazany w warszawskiej Galerii Zachęta. Praca nosiła tytuł "Amber Kebab". W tym tygodniu otwiera się jej wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie,

Po godzinie 13.00 w naszym studiu pojawi się Weronika Surma. Artystka dorastała w miejscowości Krempachy na południu Polski. Pochodzi z rodziny o słowackich korzeniach. Zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki, jednak to ceramika artystyczna zajmuje szczególne miejsce w jej twórczości.

***

Na audycję "Artystyczny wybieg" zapraszamy w niedzielę (10.06) po godz. 12.05. program poprowadzą Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka wystawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Przestrzeń niewysłowiona". O sztuce projektowania form użytkowych

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2018 12:59
"Przestrzeń niewysłowiona to zbiór prac Jerzego Sołtana, Lecha Tomaszewskiego i Andrzeja J. Wróblewskiego, prekursorów formującego się na przełomie lat 50. i 60. XX wieku zawodu projektanta form przemysłowych. - To jedna z trzech wystaw, które towarzyszą obchodom 40-lecia Wydziału Wzornictwa - mówiła Agnieszka Szweczyk z Muzeum Akademii Sztuk Pięknych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska sztuka współczesna - od Wisły po Lidzbark Warmiński

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2018 15:30
Bohaterowie z innej galaktyki na płótnach nawiązujących do malarstwa Chełmońskiego i creepy obrazy na Zamku w Lidzbarku Warmińskim - co w czerwcu będzie słychać w polskich galeriach?
rozwiń zwiń