X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mocni w Duchu - zawodowo i z pasją

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Dieter_G
O Audycji

Mocni w Duchu, czyli zawodowa drużyna ewangelizacyjna. 40 osobowa wspólnota charyzmatyczna prowadzona przez łódzkich jezuitów. Trzon zespołu stanowią małżeństwa. Jest kilkunastu singli i osoby konsekrowane. Sześć osób jest zatrudnionych na etacie wyłącznie do tej posługi. Pozostali są wolontariuszami, którzy pracują w swoich zawodach, a w zespole posługują w ramach możliwości czasowych.

Prowadzą rekolekcje m.in. ignacjańskie, koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, głoszą konferencje oraz nagrywają pyty. Mają ich w swojej dyskografii kilkanaście  - ostatnia to WAKE UP! - obudź się, wstań i idź z Dobrą Nowiną - jeśli trzeba, to aż na krańce świata! Jak mówią o tym projekcie? „Jest to przesłanie, z którym przed wami stajemy. Od pewnego czasu rodzi się w nas ogromna wdzięczność Bogu za 30 lat istnienia naszej wspólnoty, za przyjaźń, za muzykę... Za to, że On posyła nas coraz szerzej - do niezwykłych osób i miejsc. Chcemy odpowiadać hojnie na to wezwanie, a także zaprosić was do uczestniczenia w nim.”***

Tytuł audycji: Muzyka Dobrego Słowa

Prowadzi: Przemysław Goławski

Data emisji: 30.06.2019

Godz. emisji: 20.05

Playlista