Co się dzieje w rodzimym i światowym show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 14:30
Jak w każdy wtorek, w Czwórkowym studiu po 8.05 pojawi się autor fanpage'a "Vogule Poland" Patryk Chilewicz, z którym sprawdzimy, co słychać w świecie celebrytów.   
Patryk Chilewicz na Czwórkowych korytarzach
Patryk Chilewicz na Czwórkowych korytarzach Foto: Czwórka

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

Wcześniej natomiast po 7.05 przeniesiemy się do Wielkiej Brytanii, gdzie premier Theresa May w swoim niedawnym wystąpieniu dotyczącym ostatnich zamachów terrorystycznych, poinformowała o planach zwiększenia inwigilacji internautów. Co taka decyzja oznacza dla użytkowników internetu w Anglii i całej Europie?

Zapraszamy też na pierwszą godzinę "Pierwsze słyszę", w której odwiedzimy hiphopową scenę białostockiego Up To Date Festival.

***

Na "Pierwsze słyszę" we wtorek (20.06) w godzinach od 6.05 do 9.00 zaprasza Mateusz Kulik.

jsz/kd

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polski show-biznes z przymrużeniem oka

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 11:25
W maju w audycji "Pierwsze Słyszę" rozpoczynamy nowy cykl przygotowywany we współpracy z "Vogule Poland". W każdy wtorek nasze studio odwiedzać będzie autor i redaktor naczelny fanpage’a Patryk Chilewicz, który zna na pamięć solową dyskografię Beaty Kozidrak. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 11:20
W drugiej odsłonie Czwórkowego cyklu tworzonego we współpracy z "Vogule Poland" Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz zajrzeli do świata muzyki. Nie była to jednak Eurowizja, którą przyćmiły inne wydarzenia z naszego podwórka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

#Sława. "To rodzaj narkotyku, który wciąga"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 14:00
- Udawanie, że celebryci i popkultura nie istnieją jest głupotą. To trzeba zaakceptować. Oni na nas wpływają. W czasach, gdy upadają autorytety okazuje się, że ostatnią nadzieją bywa celebryta - przekonuje w rozmowie z Michałem Piwowarkiem dziennikarka i felietonistka Karolina Korwin Piotrowska, której nowa książka "#Sława" pojawia się właśnie na półkach naszych księgarń.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 12:15
Kto jest na topie, a komu spadają notowania? Jak co wtorek w Czwórce, Patryk Chilewicz, redaktor "Vogule Poland", relacjonuje, co ostatnio działo się w świecie celebrytów. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 11:00
Kto w tym tygodniu zajmuje czołówki tabloidów, a komu wyraźnie spadają notowania? O tym w Czwórce, jak w każdy wtorek, opowiada Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".
rozwiń zwiń