Robisz muzykę? Wydaj z nami płytę!

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 11:05
Tylko do 15 sierpnia czekamy na Wasze zgłoszenia do konkursu dla młodych, muzycznych talentów. Nie czekajcie na ostatni moment - wysyłajcie propozycje już teraz. Być może będzie o Was głośno!
Audio
  • Jak zaistnieć na polskiej scenie muzycznej - radzi Damian Sikorski, gospodarz programu "Będzie głośno!" (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/SpeedKingz

Damian Sikorski Zdecydowanie rock'n'roll cały czas rządzi. Zaskoczyła mnie jednak duża liczba zgłoszeń od muzyków klasycznych

- Przeżyłem to na własnej skórze. Wydanie pierwszej płyty daje radość na wiele, wiele lat - opowiada Damian Sikorski - gospodarz audycji "Będzie głośno!" i pomysłodawca akcji, w której Czwórka i Agencja Muzyczna Polskiego Radia wydadzą płytę utalentowanemu debiutantowi [SZCZEGÓŁY KONKURSU].  

Jak narodziła się idea tego konkursu? Co należy zrobić, żeby wziąć w nim udział? I kto ma szansę, żeby zaistnieć w świadomości muzycznych fanów? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Sprawdź też:
płyta winyl żółta 1200x660.jpg
Wydaj płytę z "Będzie głośno!" - zgłoszenia jeszcze tylko do 15 sierpnia!

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Damian Sikorski (dziennikarz Czwórki)

Data emisji: 9.08.2017

Godzina emisji: 8.08

kul/jsz

Czytaj także

Wydaj płytę z "Będzie głośno!". Trampolina do sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 15:11
- Płyta to jest bardzo ważna wizytówka każdego zespołu. To jest coś namacalnego, co zostanie do końca życia - przekonuje dziennikarz Czwórki Damian Sikorski w nawiązaniu do nowej Czwórkowej akcji Wydaj płytę z "Będzie głośno!", która startuje już 1 lipca. 
rozwiń zwiń