Rewolucja w modzie. Dresy znikają ze sklepów

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2020 15:50
Zamknięci w domach Polacy stawiają na wygodę i kupują głównie sportowe ubrania. W czasie pandemii obserwujemy prawdziwy odwrót od mody formalnej.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Oleg Romanko

Tym tematem zajmie się Weronika Puszkar po godz. 7.00.

W audycji także:

  • Ikony popkultury - jak bez nich wyglądałby świat? Marylin Monroe, Andy Warhol, Michael Jackson czy Cindy Crawford. Choć każde z nich specjalizowało się w innej dziedzinie i zasłynęło zupełnie innymi umiejętnościami, wszyscy oni stali się ikonami popkultury. Osobami, których nazwiska są symbolami pewnych idei oraz zjawisk. Ikonami są jednak nie tylko ludzie. Mianem tym możemy również określić Myszkę Mickey, Harry’ego Pottera, Spidermana czy Muminka. Jak wyglądałby świat, gdyby nigdy się nie pojawili? 
  • Test aplikacji: POETRY
  • Projekt piątki studentów katedry jazzu, którzy hip-hop mają we krwi. Świeżość brzmienia i myślenia słychać zarówno w ich autorskich kompozycjach, jak i w nowatorskim podejściu do klasyki gatunku. Koncerty zespołu to ponad godzinne pokazy mieszanki autorskich kompozycji zespołu oraz klasyki gatunku hip-hop w zupełnie nowej, newschoolowej odsłonie. Rapująca i śpiewająca frontmanka, elektryzujące, loopowane partie fletów i saksofonu oraz synthowa wibracja to charakterystyczne elementy zespołu
  • Gamingowy Flesz - najważniejsze informacje ze świata gier oraz e-sportu, informacje o premierach, nowości, zapowiedzi, a także wyników meczów zawodowców ze starć ligowych oraz mistrzostw. Ł. Chmiel
  • Po godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie ze Staszkiem Liguzińskim z sekcji Azjatycki VR podczas Festiwalu Pięć Smaków. JVR oglądać w domu bez technologi? Jak VR robi się w Azji? 

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" zapraszamy w czwartek (26.11) po godz. 6.06. Program poprowadzi Kamil Jasieński.

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka moda trendy

Czytaj także

Smart casual. Elegancko, choć nie pod krawatem

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 21:00
Wbrew pozorom to możliwe. Wystarczy zapoznać się z zasadami stylu smart casual, który łączący w klasyczną elegancję ze sportowymi elementami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cechy to przeżytek, nadchodzi era nowego rzemiosła

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020 15:00
- Rzemiosło jest "odpryskiem" społeczeństwa industrialnego. Jest alternatywą dla przemysłowej, seryjnej i masowej produkcji. Jeśli zaś chodzi o terminologię to słowo "rzemiosło" pojawiło się znacznie później niż samo zjawisko - mówi Agata Nowotny, współorganizatorka konferencji Wytwórczo / Makingly. 
rozwiń zwiń