Co brzmi w sercu Katarzyny Nosowskiej?

Gościem "Nocnego TransPortu" była Katarzyna Nosowska. Wokalistka i autorka tekstów zaprezentowała w audycji Natalii Zamilskiej autorską playlistę, która zaskoczyć mogła niejednego słuchacza.
Natalia Zamilska, Katarzyna Nosowska
Natalia Zamilska, Katarzyna NosowskaFoto: Michał Piwowarek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Co brzmi w sercu Katarzyny Nosowskiej?
Opis

Pierwszym numerem, który usłyszeliśmy, był "Cold Litte Heart" Michaela Kiwanuki. - To moje zupełnie świeże odkrycie. Posłuchałam całej jego płyty i uważam, że to wspaniały artysta - mówiła Nosowska. W programie opowiadała także m.in. o swoim spojrzeniu na muzykę. - Słuchając jej, mam dwie potrzeby. Pierwsza to potrzeba totalnego wyładowania, gdy chcę czerpać z muzyki siłę. Takich "kawałków mocy" słucham często bardzo głośno przed koncertami. Druga potrzeba to rozładowanie emocji nieprzyjemnych, smutku. Lubię go sobie potęgować przy pomocy dźwięków - mówiła Nosowska.

W programie wybrzmiał także - zdaniem Nosowskiej - "niegrzeczny i przykurzony" Danny Brown z numerem "Float On", a także Outkast i "Take off your cool", w którym gościnnie wystąpiła Norah Jones. Zamilska ze swojej strony zaprezentowała m.in. numery Warpaint pt. "Disco//Very" czy "Colonized" Pauli Temple. A czego jeszcze słucha Katarzyna Nosowska i jakie numery wybrała do audycji w Czwórce? Co porywa ją brzmieniowo? Z jakimi opowieściami łączą się utwory, które zaprezentowała podczas programu i dlaczego nie gra rapu? Zapraszamy do wysłuchania nagrania ze studia Czwórki.

Posłuchaj także Druga godzina programu "Nocny TransPort" 26.07.2017, godz. 23.00 <<<

***

Tytuł audycji: Nocny TransPort

Prowadzi: Natalia Zamilska

Gość: Katarzyna Nosowska

Data emisji: 26.07.2017

Godzina emisji: 22.00

kd/mc

Playlista
Tagi
Playlista