X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wszystkie oblicza Krzysztofa Zalewskiego

Szanowni Państwo! W tym wydaniu "Nocnego TransPortu", zawitał do nas gość - złoty chłopak. Wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Człowiek od wszystkiego.
Krzysztof Zalewski i Natalia Zamilska
Krzysztof Zalewski i Natalia ZamilskaFoto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka
O Audycji
Tytuł Wszystkie oblicza Krzysztofa Zalewskiego
Opis

Na scenie, teleportuje się od jednego instrumentu do drugiego. Chociaż trudno w to uwierzyć, sam o sobie mówi, że wcześniej nie potrafił śpiewać, ani pisać piosenek. Przeszedł więc długą drogę, a że to człowiek uparty, niezwykle pracowity i utalentowany - odniósł zasłużone, wielkie zwycięstwo.

Dzisiaj to jeden z najbardziej popularnych i rozchwytywanych artystów na polskiej scenie. Nie boi się również sięgać po trudne klasyki i swoimi interpretacjami z repertuaru Czesława Niemena, po raz kolejny udowodnił, że czego się nie chwyci - zamienia w złoto. Od chłopca z długimi włosami, grającego muzykę z pogranicza metalu, po autora największego hitu tego roku. Przed Państwem - Krzysztof Zalewski.

O przeszłości, ścieżce do teraźniejszości, inspiracjach i sile woli Natalia Zamilska rozmawiała z artystą w "Nocnym TransPorcie". 

POSŁUCHAJ >>> drugiej godziny audycji "Nocny TransPort" w Czwórce. 

***

Tytuł audycji: Nocny TransPort

Prowadzi: Natalia Zamilska

Gość: Krzysztof Zalewski

Data emisji: 3.04.2019

Godzina emisji: 22.01

nz/pj

Playlista
Tagi
Playlista