tęskno u Natalii Zamilskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 08:33
W dzisiejszym wydaniu "Nocnego TransPortu" mamy gości. Po raz pierwszy w liczbie mnogiej. 
Duet tęskno
Duet tęsknoFoto: mat.pras./Karolina Konieczna

Projekt, które jak same zainteresowane mówią, powstał z tęsknoty za szczerością w muzyce. Choć z pozoru delikatne i zwiewne, na polski rynek weszły krokiem zdecydowanym i stanowczym. Połączyły klasykę, muzykę popularną i niezwykły szacunek do języka. Wszystko z potrzeby, nie na pokaz, nie pod publikę. A ta z miejsca je pokochała.

W "Nocnym TransPorcie" zjawią się, bo podobno muzyczne przeciwieństwa się przyciągają. Sprawdzimy to. Przed Państwem duet tęskno.

O klasyce, komercji, podróżach i tęsknotach porozmawiamy już dzisiaj. Od 22:00 do północy. Zapraszam. Czwórka Polskie Radio.

***

Na audycję z cyklu "Nocny TransPort" w środę (17.04) o godz. 22.00 zaprasza Natalia Zamilska

nz/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka Natalia Zamilska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Hollow". ZAMILSKA i bas w trójwymiarowej przestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 13:20
"Hollow" to muzyczna opowieść pełna niepokoju, trójwymiarowej przestrzeni, basu i dopełniona charakterystyczym dla Zamilskiej transowym bitem. Po raz pierwszy, to utwor z tekstem. Czy to kolaż, czy historia, słuchacze muszą zadecydować sami, bo jak w przypadku poprzednich produkcji Zamilskiej interpretacji jest tyle, ilu odbiorców.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystkie oblicza Krzysztofa Zalewskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 22:00
Szanowni Państwo! W tym wydaniu "Nocnego TransPortu", zawitał do nas gość - złoty chłopak. Wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Człowiek od wszystkiego.
rozwiń zwiń