X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najlepszy dzień tygodnia 23 sierpnia godz. 08:05

Najlepszy dzień tygodnia 23 sierpnia godz. 08:05
O Audycji
Tytuł Najlepszy dzień tygodnia 2019/08/23 07:00
Prowadzący Marcinowicz Jakub, Wójcik Maciej
Opis

Burgery- jak przyrządzić je samemu w domu? Jakich składników potrzebujemy? Ile czasu zajmie jej przygotowanie? Możemy zrobić również wersję wegetariańską. Czy będzie to tańsza opcja? Spotkamy się również z kozicami. W Europie żyją dwa gatunki kozic: północna i południowa. W Polsce występuje tylko w Tatrach. Samce są zdecydowanie większe od samic, mają większe rogi, nazywane hakami, służą im do walk o rewir i …samice. Co jedzą? O kozicach opowie Kacper Kowalczyk. Będzie też serwis kulturalny, felieton muzyczny oraz prognoza pogody.

Playlista
Tagi
Playlista