X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pogłos". Jak obraz zmieniał muzykę?

- Dziś prześledzimy twórczość współczesnych reżyserów, których praca dla mnie znaczy najwięcej, porównamy stare i nowe techniki - zapowiadał Jakub Chuptyś, gospodarz audycji.
Pogłos 107.
"Pogłos" 107.Foto: Mat. pras.
O Audycji
Tytuł "Pogłos". Jak obraz zmieniał muzykę? 
Opis

Dlatego program rozpoczęliśmy od dwóch numerów pozornie ze sobą niezwiązanych: "Hotline Bling" Drake’a i nostalgicznego "Im Still In Love With You" Seana Paula. - Odpowiedni dobór obrazka do muzyki, zwłaszcza w erze barddzo wizualnego odbioru, może sprawić, że słuchacz już na zawsze zostanie przy danym twórcy - tłumaczył Jakub Chuptyś. 

Łączą je teledyski, i techniki w nich wykorzystane, ale nie tylko. Jakie wspólne elementy znalazł w nich gospodarz audycji? I który z teledysków jest dla niego obrazem wszechczasów? O tym w nagraniu audycji. W programie wysłuchaliśmy także m.in. Kanyego Westa i jego "Flashing Lights", wybrzmiały także numery od Franka Oceana i Arctic Monkeys, "Why Cant We Live Together" (1973) Timmy’ego Thomasa i "Goosebumps" Travisa Scotta. 

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny auidycji "Pogłos", 1.08.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 2.09.2019

Godzina emisji: 22.00

kd

Playlista
Tagi
Playlista