X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy szkoła to doświadczenie zbiorowe? Nowy numer "Non/fiction"

- Temat szkoły pojawił się w mojej głowie w sposób naturalny - mówiła Dorota Groyecka, redaktor naczelna nieregularnika "Non/fiction". - Poruszamy tematy, które są ważne w naszym życiu. Edukacja, to kolejny obok pracy, domu czy głodu temat, którym postanowiliśmy się zająć.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji
Tytuł Edukacja na świecie. "Chcieliśmy, żeby to był temat ugryziony społecznie"
Prowadzący Klimek Dominika
Opis

- Paradoksalnie to temat, który dotyczy każdego z nas, choć przy pracy nad książką ustaliliśmy, że niekoniecznie - mówił gość Czwórki. 

- Na początku zależało nam, żeby przedstawić różnice w systemach edukacji w różnych  krajach, problemy, które dotyczą szkół i uczniów na świecie. Nie chcieliśmy, żeby wydanie stało się tematem politycznym. Nie znajdziemy tu rozmów z politykami, którzy zajmują się tym obszarem - tłumaczyła.

Dlaczego i jak się uczymy? Czy edukacja to tylko etap w naszym życiu? W audycji rozmawialiśmy także o albumie wydanym przez Towarzystwo Krajoznawcze "Krajobraz" pt. "Przypuszcza". To półprzewodnik, który ma zachęcić do odkrywania Polski. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: "Faktofonia"

Data emisji: 10.03.2019

Godzina emisji: 16.12

ac/pj

p
Tagi
Playlista