12"/h: Mifi77 - acidowe electro w psychodelicznej przestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2021 14:00
Mifi77 to DJ i producent związany z klubem FOMO w Białymstoku, ale jego sety można usłyszeć także w innych ważnych miejscówkach w Polsce - a we wtorkowy wieczór również w Czwórce.
Mifi77
Mifi77Foto: arch. prywatne artysty

Zobacz także
dj bert norbert borzym 1200.jpg
"Echo wielkiej płyty". DJ Bert o polskim brzmieniu el-muzyki lat 80.

Mifi77 był też rezydentem i menedżerem niedziałającej już legendy na polskiej scenie klubu METRO w Białymstoku, współtworzył podlaski festiwal plenerowy Tribalanga, występował w kolektywie z Miss God, współpracuje też z podlaskimi instytucjami kulturalnymi tworzącymi takie festiwale jak Żubroffka czy Underground Independent. Artysta gra eksperymentalne i acidowe electro, IDM, amen czy break. Wszystko jednak jest zamknięte w oryginalnej psychodelicznej przestrzeni.

***

Na audycję z cyklu "12"/h - 12 cali na godzinę" we wtorek (23.11) o 19.05 zaprasza Norbert Borzym.

kul 

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

"Mieszanka spójna, choć wybuchowa". Niemoc o nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 11:30
- Przygotowywaliśmy tę płytę w trudnych czasach i mamy nadzieję, że "Kilka najlepszych dni w życiu" podniesie na duchu słuchaczy. Tytuł albumu oddaje też moment, w którym dziś jesteśmy z Niemocą. Premiera krążka to właśnie jeden z takich najlepszych dni - opowiadają muzycy zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wrona gra piosenki z płyty "Sen o smaku lukrecji" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 16:00
Tegoroczną odsłonę konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno" wygrała jednogłośnie! Jurorów zachwyciła talentem, barwną osobowością i charakterem. Bo Wrona wie, czego chce i wie, jak to robić. Posłuchaj i zobacz występ Wrony na żywo w Czwórce! 
rozwiń zwiń