Harland zagrał w "12 calach na godzinę"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2022 19:00
Harland jest producentem i DJ-em. Swój pierwszy kawałek "The Same" (2015) wydał w kolaboracji z Mortemem, na łamach wytwórni Absys Records. Zagrał w "12 calach na godzinę" w Czwórce!
Harland zagra w Czwórce
Harland zagra w CzwórceFoto: mat.pras.

Kolejny numer Harland nagrał z Rezą "Surface to Air", można odsłuchać w podcastach Loxy, Presha czy Gremlinz. Współpraca z Satlem, Malaky i Steo zaowocowała wydaniem kawałków w wytwórniach takich jak Integral Records i Soul Trader Records. Jego pierwszy singiel pojawił się na legendarnym polskim labelu Addiction Records, a kolejny winyl na Absys Records (w tym remix Marka Systema) pod koniec lipca 2020. Harland współpracuje też jako designer z wytwórnią Integral Records.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś  z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs.

Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj`s, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius, czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" we wtorek (05.07) zapraszamy o godz. 19.05. Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA

Czytaj także

Last Robots w Czwórce, zaraz na Carbon Silesia Festival

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2022 22:10
iRobot & Bert, czyli Last Robots to prawdziwe legendy krajowej sceny klubowej i elektronicznej. Działają razem od ponad 14 lat, a osobno jeszcze dłużej. Można ich usłyszeć w całej Polsce - nie tylko w najlepszych klubach, ale także na znanych festiwalach. We wtorek zagrali w Czwórce. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Za nami CARBON 2022. Co działo się na festiwalu?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2022 10:00
Dwa dni, trzy sceny i ponad 30 artystów. Wśród nich zagraniczne gwiazdy i czołówka polskiej sceny elektronicznej. Za nami druga odsłona CARBON Silesia Festival, która odbyła się w Zabrzu pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń