Rozgrzewka przed sylwestrem. Sienn w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2022 10:00
W środowy wieczór zapraszamy na rozgrzewkę przed sylwestrową nocą. W specjalnym wydaniu audycji "12 cali na godzinę" zagra Sienn. 
Sienn zagra w Czwórce w najbliższą środę.
Sienn zagra w Czwórce w najbliższą środę. Foto: mat. promocyjne

Ciężko jest zliczyć liczbę klubów i imprez, których line-upy zasilał podczas rozpoczętej w 2014 przygody z muzyką elektroniczną. W międzyczasie Sienn występował na takich festiwalach jak Undercity, Summer Contrast, Wisłoujście, Dissolve czy Intro. Pierwsze kroki stawiał w warszawskim kolektywie "Off The Beat" (obecna nazwa "Bias"), co skutkowało pierwszym kontaktem z postaciami międzynarodowej sceny. Organizowanie wydarzeń z postaciami takimi jak Cleric czy Dax J wzbudziło zainteresowanie lokalnej publiczności, kiedy nie było to tak popularne, jak jest obecnie.

2015 to rok, w którym Sienn stawał się bardziej rozpoznawalny wśród warszawskiej publiczności, głównie dzięki serii wakacyjnych imprez "Niedorzeczne Techno" nad Wisłą. Chwilę później przyszedł czas na współpracę z wrocławskim kolektywem SLAP, z którym miał przyjemność supportować wiele kolejnych magnetycznych nazwisk. Finalnie, w 2019 został zaproszony przez Septa do zasilenia szeregów grupy DUEL, której barwy reprezentuje do dziś, m.in. podczas wydarzeń kolektywu, które charakteryzują się warehouse'owym klimatem, wykraczają poza jakiekolwiek schematy, przesiąknięte są swobodą i tolerancją.

***

"12 cali na godzinę", czyli "12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki i zobaczyć na facebook.com/czworka - we wtorki od 19.00, a tym razem także w środę i w czwartek.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy w środę (28.12) po godz. 19.00.

kul


Czytaj także

Muzaman: muzykę robię całym sobą

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2022 12:00
- Głos jest najpiękniejszym instrumentem, nic nie kosztuje i wszędzie mogę go zabrać. A beatbox pozwolił mi znacznie lepiej zrozumieć muzykę - mówi Muzaman, czyli Przemek Fryc, autor płyty "Sztuki Audiowizualne".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czytanie danceflooru. Czwórka na festiwalu Czeluść 2022

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2022 10:00
Dwa dni, trzy sceny i ponad czterdziestu artystów - tak w liczbach prezentowała się tegoroczna odsłona festiwalu Czeluść. W Krakowie wystąpili m.in. Peja, Żabson, Smolasty, Zdechły Osa, Kosa i Jutro, Hardbass Adidas, ÆSTRAL i Young Majli. 
rozwiń zwiń